Jak dobierane są pary w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Eksperci zdradzają prawdę

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © screen TVN

02.09.2023 10:30, aktual.: 05.09.2023 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest uwielbiany przez widzów. Jak to wszystko wygląda od drugiej strony. W jaki sposób dopierane są pary?

Ślub od pierwszego wejrzenia to program telewizyjny emitowany przez TVN. Uczestnicy, którzy zgłosili swój udział w programie, mają wziąć ślub z osobą, której nigdy wcześniej nie spotkali. O tym, kogo poślubią, decydują eksperci. Na jakiej zasadzie dobierane są pary w Ślubie od pierwszego wejrzenia?

Jak eksperci dopasowują pary w "Ślubie od pierwszego" wejrzenia?

Zanim dojdzie do połączenia dwóch osób, eksperci mają przed sobą nie lada wyzwanie. Dlaczego?

Nie wszyscy mają dobre intencje, nie każdy chce poprzez eksperyment znaleźć męża czy żonę. Niektórzy ludzie po prostu mają parcie na szkło - wyznała Magdalena Chorzewska, jedna z ekspertek.

Z tego powodu, specjaliści mają za zadanie wybrać spośród zgłaszających się osoby, które naprawdę pragną spotkać miłość swojego życia.

Po pierwszym etapie wybieranych jest ok. 40-50 osób. Wtedy uczestnicy muszą uzupełnić ankiety, przejść testy psychologiczne i odbyć spotkanie z ekspertami programu. Specjaliści nie mogą się ze sobą kontaktować przed ostateczną naradę, po której spośród wszystkich wybranych w pierwszym etapie, wytypują zaledwie 6 osób.

Mamy swoje typy i bardzo je forsujemy, ale też zderzamy to, co my zbadaliśmy z badaniami innych. Często te badania są zaskakujące, bo mamy różne metody. Ja i Piotr mamy dosyć podobne, ale też czasami mamy zupełnie nowe informacje na temat kandydatów. Pan profesor w ogóle patrzy z punktu widzenia bardziej antropologicznego. Jak to wszystko razem połączymy, to rzadko kiedy nie zgadzamy się z tym ostatecznym wyborem - kontynuowała Chorzewska.

30 dni na miłość? 

Pary dopasowane przez ekspertów mają tylko miesiąc na podjęcie decyzji, czy chcą zostać razem. To także czas na to, aby się poznali i spróbowali znaleźć wspólny język, nawiązać relację. Mogłoby się wydawać, że 30 dni to niewiele czasu na to, aby zadecydować o swoim dalszym losie. Jednak zdaniem ekspertów, czas ten jest wystarczający na podjęcie takiej decyzji.

Za nami 8. edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Dziewiąty sezon rozpocznie się już na jesieni.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"© screen TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"© screen TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"© screen TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia"
"Ślub od pierwszego wejrzenia"© screen TVN
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także