Jan Błachowicz mówi wprost o freak fightach: "Nie stać ich na mnie"

17.06.2024 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielki Mecz Gortat Team vs NATO za nami. Przez całe spotkanie emocje sięgały zenitu, jednak w końcówce lepsza okazała się drużyna Marcina Gortata. Po zakończonym meczu dziennikarce Jastrząb Post udało się porozmawiać z Janem Błachowiczem. Polski sportowiec mówił m.in. o freak fightach.

W sobotę, 15 czerwca, w Atlas Arenie w Łodzi odbył się Wielkim Meczu Gortat Team vs NATO. Była to już 11. edycja tego charytatywnego wydarzenia, jednak tym razem drużynę Wojska Polskiego zastąpiło NATO. Dlaczego?

Otóż w tym roku minęło 25-lat od przystąpienia Polski do Traktatu Północnoatlantyckiego.

Jan Błachowicz o "Wielkim Meczu"

Legendarny koszykarz do swojej drużyny zaprosił gwiazdy sportu, ale i show biznesu: między innymi Jana Błachowicza, Marcina Lewandowskiego, Adama Waczyńskiego, Tomasza Karolaka, Izabelę Krzan, Paulinę Krupińską oraz Damiana Michałowskiego. W skład żołnierzy NATO weszli z kolei wojskowi z USA, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Rumunii i Niemiec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mecz był bardzo wyrównany. O jego wyniku zdecydowały dopiero ostatnie trzy minuty. Ostatecznie ekipa Gortata wygraną 76:70.

Bardzo cieszę się, że mogę być częścią drużyny Marcina i tego całego przedsięwzięcia. Szczytny cel, więc cieszę się, że tu jestem. Nie miałem zbyt wielu przygotowań, bo jestem po operacjach barku i dopiero wracam do zdrowia. To, że w ogóle mogę grać, to jest zasługa moich fizjoterapeutów - powiedział po meczu Jan Błachowicz w rozmowie z Karolinę Motylewską.

Jan Błachowicz o freak fightach. "Nie stać ich na mnie"

Jan Błachowicz wypowiedział się także na temat freak fightów, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością.

To jest dla mnie obojętne. To nie jest moja bajka, ja tego nie oglądam, ale też nie jestem przeciwnikiem, jak chcą, to niech się biją. Jeśli ktoś chce to oglądać i za to zapłacić, to hej przygodo. Ale to nie jest mój klimat - przyznał.

- Mnie to nie jara, nie ma raczej szans, że zobaczycie mnie we freak fightach. Myślę, że ich na mnie nie stać - dodał.

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także