Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" pokazał "furę full wypas". Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" pokazał "furę full wypas". Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
24.04.2024 12:34, aktualizacja: 24.04.2024 13:05

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" prężnie działa w social mediach. Niedawno pochwalił się swoim nowym zakupem. Jak sam to określił, kupił "furę full wypas". Kiedy jednak prezentował ją na nagraniu, okazało się, o co tak naprawdę chodzi. Bohater programu wkręcił internautów.

Jarek Mergner, czyli popularny Jaruś z "Chłopaków do wzięcia", dzięki udziałowi w programie stał się rozpoznawalny w całym kraju. Mężczyzna korzysta z chwili sławy, dzieląc się swoją codziennością w social mediach. Na samym Instagramie śledzi go ponad 11 tysięcy osób, a dodatkowo gwiazda programu często wrzuca nagrania na YouTube. Ostatnio Jaruś pokazał swoje nowe "auto".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" kupił sobie nowe "auto". Jego rozmiar może zaskoczyć

Jarek po udziale w "Chłopakach do wzięciach" kontynuuje medialną karierę. Często wrzuca filmy, w których pokazuje swoją codzienność, między innymi chwaląc się przygotowanym obiadem czy ulubionymi piosenkami. Wśród nagrań wyróżnia się jednak to o wdzięcznym tytule "Samochód profesjonalny". Jaruś na jednym z nagrań chwali się czerwonym mercedesem, jednak nie jest to prawdziwy samochód, a pojazd przystosowany do wożenia małych dzieci.

Zobaczcie, jaką furę kupiłem, dobra, jakościowa i profesjonalna. Patrzcie full wypas. Jakby można było jechać, to tego, można wziąć jakąś kobitkę i wszystko gra - powiedział w swoim stylu Jaruś.

Internauci reagują na nowy "samochód" Jarka z "Chłopaków do wzięcia". Wysyp komentarzy

Jarek ma liczne grono fanów, które pod każdym dodanym filmem chętnie dodaje komentarze. Większość z nich jest w podobnym charakterze, co filmy gwiazdy "Chłopaków do wzięcia", a więc wypowiedzi pełne sarkazmu i humoru. Internauci pod nagraniem z "nową furą" chwalili celebrytę, utwierdzając go, że dokonał dobrego wyboru. Jeszcze inni śmiali się z tego, że Jaruś tak ich wkręcił.

"Po co ten lektor i jego komentarze? Jarek solo jest najlepszy i dla niego wpadam", "Tego się nie spodziewałem, wow", "Ale bryka, jeździłam podobnym w dzieciństwie", "Można pojechać na wczasy" - pisali fani Jarusia.
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" pochwalił się nowym samochodem
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" pochwalił się nowym samochodem© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także