Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" prezentuje umiejętności wokalne. Będzie hit?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" prezentuje umiejętności wokalne
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" prezentuje umiejętności wokalne
Źródło zdjęć: © YouTube
Ignacy Węgrzyn

01.02.2024 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Ulubieniec telewidzów chętnie udziela się również w sieci, gdzie w ostatnim czasie prezentuje swój talent wokalny.

Jarosław Mergner, lepiej znany szerszej opinii publicznej jako Jaruś, to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych uczestników "Chłopaków do wzięcia". Udział w programie sprawił, że mężczyzna doczekał się statusu prawdziwego telewizyjnego celebryty i dziś chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych.

Jaruś zawdzięcza programowi nie tylko popularność, ale również miłość. To właśnie tam poznał sympatyczną Gosię, z którą stanął na ślubnym kobiercu. Mało tego! Małżonkowie tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w historii "Chłopaków do wzięcia" i cieszą się dużą sympatią fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" prezentuje umiejętności wokalne

Małżonkowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie raczą fanów perypetiami swojego codziennego życia. Jaruś najczęściej dzieli się vlogami ze swoich podróży, kulinarnymi zmaganiami czy różnego rodzaju eksperymentami. W ostatnim czasie największą radość sprawia mu jednak muzyka.

Jaruś coraz chętniej bierze na warsztat klasyki disco-polo i prezentuje internautom własne interpretacje znanych hitów. Uczestnik wyposażony w mikrofon zaprezentował już m.in. hit Baciar, czyli "Jak Się Bawią Ludzie" czy "O Mario Magdaleno" zespołu Milano. Trzeba przyznać, że niektóre aranżacje cieszą się niezwykłą popularnością, o czym może świadczyć fakt, że zostały już obejrzane przez kilkadziesiąt tysięcy internautów.

Czekacie na własną kompozycję Jarusia?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także