Jedna z gwiazd "Pytania na śniadanie" znika z programu. Podano powód absencji

Gwiazdy "PnŚ"
Gwiazdy "PnŚ"
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

15.12.2023 07:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Pytanie na śniadanie". Jeden z prowadzących znika z formatu. Czy to już na stałe? A może za jakiś czas znów zobaczymy go w śniadaniówce?

"Pytanie na śniadanie" to poranny magazyn TVP2, który jest emitowany od września 2002 roku. Aktualnie współprowadzi go sześć prezenterskich duetów. Są to: Anna Popek i Robert Rozmus, Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny.

W związku ze zmianą władzy w Polsce coraz częściej mówi się o potencjalnych zmianach personalnych w programie śniadaniowym. Opczowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zapewniła, że nie wie nic, aby na ten moment producenci planowali wymianę pracowników.

U nas już tych składów jest sporo i wszyscy są sprawdzeni w boju, więc nie słyszałam nic o żadnych zmianach. Myślę, że w parach, które teraz są, każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie, my też ze sobą fajnie współpracujemy, o czym świadczą nasze naprawdę fantastyczne wyniki –  za co zaństwu pięknie dziękujemy, bo znowu w grudniu jesteśmy nr 1 – powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazda "Pytania na śniadanie" znika z programu

Portal "Świat Gwiazd" ustalił, że Wolny przez jakiś czas nie poprowadzi "PnŚ". Wszystko przez podróż dookoła świata, w jaką udaje się z małżonką.

Razem z żoną odwiedzą miejsca, do których zawsze chcieli pojechać. Gdy tylko Tomek zakończy podróż zaplanowaną na dwa miesiące, od razu wróci do pracy – powiedział informator "ŚG".

W tym czasie Wolnego ma zastąpić inny prowadzący, którego tożsamość jeszcze nie została podana do publicznej wiadmości.

Wkrótce widzowie dowiedzą się, kto na chwilę zajmie jego miejsce. Telewizja Polska szykuje sporą niespodziankę dla widzów w tej sprawie – dodał rozmówca plotkarskiego portalu.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także