Joanna Kurowska o Bartoszu Żukowskim. Wspomniała pamiętny pocałunek: "Akurat nas paparazzi dorwali"

09.06.2024 16:36, aktual.: 09.06.2024 20:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joana Kurowska została uhonorowana nagrodą dla wszechstronnej artystki. Trzeba przyznać, że jej dokonania są imponujące. Aktorka wróciła pamięcią do słynnego pocałunku, jaki wymieniła z Bartoszem Żukowskim.

Joanna Kurowska otrzymała nagrodę "Złotej Iguany" za wszechstronność swojej twórczości. Podczas gali Klubu Integracji Europejskiej udzieliła wywiadu naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej. Wróciła też do pamiętnego wydarzenia.

Joanna Kurowska nagrodzona

Aktorka otrzymała nagrodę "Złotej Iguany", którą docenia się aktorów, działających na różnych polach artystycznych.

Dostawanie nagród jest bardzo miłe. Dostałam nagrodę Złotej Iguany - za wszechstronność, za dokonania telewizyjne, kabaretowe, filmowe oraz muzyczne. To jest piękna nagroda, nagroda za wszechstronność - mało jest aktorów wszechstronnych, więc cieszę się, że taka jestem - wyznała Kurowska.

Jastrząb Post przyłącza się do gratulacji.

Joanna Kurowska wspomina słynny pocałunek z Bartoszem Żukowskim

Zapytaliśmy Joannę, co słychać u Bartosza Żukowskiego czyli Bartusia ze "Świata według Kiepskich"?

Bartosz jest cudny. Grałam z nim w "Kiepskich". Ktoś napisał taką genialną piosenkę: "Widzimy tylko na stypach, pogrzebach i takich uroczystościach, gdzie nas odznaczają za całokształt". Nie mamy kontaktu nie dlatego, że się nie lubimy, tylko wszyscy gdzieś gnają. Ja jestem zwolenniczką tego, żeby nigdzie nie gnać, żeby się zatrzymać, dlatego też mieszkam na wsi. (...)

Dziesięć lat temu wszystkie media mówiły o pocałunku, jaki wymieniła Joanna Kurowska z Bartoszem Żukowskim na ściance. Czy Joanna wraca pamięcią do tej chwili?

Nam się to zdarzyło. My się przyjaźniliśmy i do tej pory się tak lubimy, że to był taki akt, że się cieszymy na swój widok i akurat nas paparazzi dorwali.
Joanna Kurowska i Bartosz Żukowski - pamiętny pocałunek
Joanna Kurowska i Bartosz Żukowski - pamiętny pocałunek © AKPA | AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także