Kacper Kuszewski o odejściu Roberta Janowskiego z Polsatu. "Mnie to nie dziwi"

20.06.2024 22:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Janowski do niedawna zasiadał w fotelu jurora programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od sierpnia ma ponoć jednak zacząć zdjęcia do odświeżonego formatu "Jaka to melodia. Kacper Kuszewski, który sam zaczyna pracę jako prezenter w "Tak to leciało!" skomentował ten transfer.

Kacper Kuszewski także zasiadał w fotelu jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatniej, jubileuszowej edycji, w której wystąpili najlepsi z najlepszych, dotarł niemal do finału. Kolega Kuszewskiego z programu, Robert Janowski, ma wrócić do TVP i prowadzenia "Jaka to melodia". Jak skomentował to aktor?

Kacper Kuszewski o Robercie Janowskim i jego odejściu z Polsatu

Kacper Kuszewski skomentował możliwe przejście Roberta Janowskiego do TVP. Okazuje się, że aktor jest pełen uznania dla Roberta.

To jest naturalne w programach rozrywkowych i w ogóle w show-biznesie, że od czasu do czasu trzeba coś odświeżyć. Producenci tych programów zapraszają do współpracy nowych producentów, czy jurorów. Są takie osoby jak Robert, które publiczność kocha i chce ich oglądać. Więc mnie nie dziwi, że Robert wchodzi w jakiś nowy program, sam jestem ciekaw, co to będzie.

Kacper Kuszewski przeszedł do TVP

Aktor także przeszedł z Polsatu do konkurencyjnej TVP2. Będzie prowadził "Tak to leciało!", także muzyczny teleturniej, który niegdyś był hitem stacji. Telewizja Polska postanowiła reaktywować show, zatrudniając w roli prowadzącego Kacpra Kuszewskiego.

Jedno jest wiadome na pewno - jestem nowym prowadzącym programu "Tak to leciało!". Nowa jest też reżyserka, ale nadal jest to najfajniejsze i najbardziej rodzinne show muzyczne.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także