Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znikną z "PnŚ"?! To smutne, co podano

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Źródło zdjęć: © KAPIF

22.01.2024 16:23, aktual.: 23.01.2024 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jaka przyszłość czeka Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie"? Portal podzielił się sensacyjnymi wiadomościami.

Zmiany w Telewizji Polskiej trwają w najlepsze – i to zarówno w programach informacyjnych, jak i rozrywkowych. "Wiadomości" przekształcono w "19.30". Z pracą u publicznego nadawcy pożegnali się dziennikarze najbardziej kojarzeni z prawicą.

Również prezenterzy popularnych formatów typu reality show nie mogą czuć się bezpiecznie. Z "Pytaniem na śniadanie" pożegnali się już Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska oraz Robert Rozmus, a wiele wskazuje, że na nich nie koniec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski stracą pracę?

Portal Plejada podzielił się z czytelnikami informacjami m.in. na temat Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prawdopodobnie TVP nie przedłuży im kontraktów w śniadaniówce. Niepewna jest też przyszłość innych gwiazd, w tym Aleksandra Sikory, Rafała Brzozowskiego i wokalistów disco-polo.

Osoby, które zarządzają obecnie TVP, mają takie podejście, by odsuwać artystów, którzy w ostatnich latach byli eksploatowani zbyt mocno – powiedziało źródło Plejady z Telewizji Polskiej.

Kto ma szansę na pracę w TVP?

Ten sam portal przekonuje, że niebawem do TVP wróci Beata Tadla. Propozycję pracy mieli też dostać Basia Kurdej-Szatan i Michał Olszański. Widziano ich w redakcji "Pytania na śniadanie", jednak nie skorzystali z oferty.

Osobą, która może poszczycić się niezachwianą pozycją w telewizji, jest Elżbieta Jaworowicz – prowadząca "Sprawę dla reportera". Ma ona uchodzić za "markę samą w sobie", także wśród nowych decydentów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także