TYLKO U NAS! Co z rolą Cichopek w "M jak miłość"? Produkcja zabrała głos

Pytanie na sniadanie
n/z: Cichopek Katarzyna Kasia / Pytanie na sniadanie - 2023-12-02 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Pytanie na sniadanie n/z: Cichopek Katarzyna Kasia / Pytanie na sniadanie - 2023-12-02 / fot.KAPiF KAPIF.pl
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl

23.01.2024 12:06, aktual.: 23.01.2024 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie poinformowali o rozstaniu z "Pytaniem na śniadanie". Czy Telewizja Polska ma zamiar pozbyć się aktorki także z obsady "M jak Miłość"? Mamy komentarz w sprawie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski uchodzili za czołowe gwiazdy Telewizji Polskiej. Kiedy po zmianie szefa stacji z "Pytania na śniadanie" zaczęli znikać kolejni prowadzący, wiele osób określało parę dziennikarzy jako "nietykalnych". Okazało się jednak, że Kasia i Maciek także pożegnali się ze śniadaniowym formatem.

Katarzyna Cichopek oficjalnie pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie"

Katarzyna i Maciej ogłosili koniec ich przygody ze śniadaniówką za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na Śniadanie" (...) Dziękujemy gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów — napisali we wspólnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Wiele osób zastanawiało się z pewnością, czy Katarzyna Cichopek na dobre zniknie z Telewizji Polskiej. To oznaczałoby, że aktorki zabraknie także w "M jak Miłość". Dziennikarzowi Jastrząb Post udało się uzyskać komentarz w sprawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie". Zniknie także z "M jak Miłość"?

Z pewnością część fanów Katarzyny Cichopek mogła uważać, że skoro gwiazda żegna się z "Pytaniem na śniadanie", niebawem całkowicie zniknie z Telewizji Polskiej. Jak udało nam się dowiedzieć, wielbiciele "M jak Miłość" nie muszą obawiać się, że Kasi zabraknie w nowych odcinkach.

My wątki scenariuszowe mamy zaplanowane do końca roku i nic mi nie wiadomo, aby miało to ulec zmianie — poinformowała w rozmowie z Jastrząb Post Karolina Baranowska odpowiadająca za PR "M jak Miłość".

Nadmieniła także, że Cichopek była gwiazdą serialu TVP na długo przed tym, jak dołączyła do "Pytania na śniadanie". Angaże w serialu i śniadaniówce nie są więc ze sobą połączone. To z pewnością dobra wiadomość dla wielbicieli serialowej Kingi.

Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie
n/z: Cichopek Katarzyna Kasia / Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie - 2023-11-11 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie n/z: Cichopek Katarzyna Kasia / Gala II edycji Kampanii Badaj sie regularnie - 2023-11-11 / fot.KAPiF KAPIF.pl© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także