Katarzyna Dowbor startuje z nowym programem. Wiemy, kiedy pierwszy odcinek "Dowborowej od nowa"

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Źródło zdjęć: © Instagram.com

05.12.2023 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor właśnie startuje z nowym programem telewizyjnym. Po tym, jak straciła prowadzenie "Naszego nowego domu", zaczyna od nowa.

Katarzyna Dowbor nie poddała się po utracie pracy w Polsacie i znalazła nowe zajęcie. Oczywiście, jej niezwykłą charyzmę i ogromne doświadczenie wykorzysta inna stacja. Już wiadomo, kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor straciła pracę

Edward Miszczak, robiąc porządki antenowe, wyrzucił Katarzynę Dowbor z roli prowadzącej program "Nasz Nowy Dom". Ponieważ było to niespodziewane, zaskoczona była nie tylko sama prezenterka, ale także tysiące jej fanów.

Katarzyna Dowbor była bardzo rozżalona takim postępowaniem dyrektora programowego, tym bardziej, że w tym roku miała obchodzić 40-lecie pracy w telewizji.

Dziennikarkę wspierali jej fani, którzy pod zdjęciami i filmami w mediach społecznościowych zostawiali reakcje i komentarze, pełne ciepłych słów. Dowbor mogła też liczyć na rodzinę - jej syn, Maciej i jego żona, Joanna Koroniewska, także szczerze ją dopingowali w szukaniu nowej pracy.

Nowy program Katarzyny Dowbor

Pół roku od niezbyt miłego pożegnania z programem "Nasz Nowy Dom", Katarzyna zaczyna zupełnie nowy projekt. Już jakiś czas temu pokazywała kadry z planu zdjęciowego. Teraz znamy szczegóły.

Program "Dowborowa od nowa" będzie można oglądać w programie DOMO Canal+. Premiera nowości odbędzie się 9 grudnia 2023, o 18:30. Co zaprezentuje nam Katarzyna Dowbor?

Tym razem prezenterka zaprosi nas do własnego domu i ogrodu. Pokaże, jak tanim kosztem i bez długotrwałego remontu odnowić przestrzenie, którymi dysponujemy. Stare szafki, przedmioty, które już nam się znudziły, usterki, które zaczynamy tolerować, bo nie wiadomo, jak się za nie zabrać... Kasia pokaże, jak się z tym wszystkim uporać prosto i bez wydawania ogromnych sum pieniędzy.

Będziecie oglądać nowy program?

  • Katarzyna Dowbor
  • Katarzyna Dowbor
  • Katarzyna Dowbor
  • Katarzyna Dowbor
  • Katarzyna Dowbor
  • Kasia Dowbor (fot. Instagram)
[1/6] Katarzyna Dowbor Źródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także