Kiedyś byli parą. Laura Breszka ostro o Antku Królikowskim. Mają ze sobą kontakt?

Kiedyś byli parą. Laura Breszka ostro o Antku Królikowskim. Mają ze sobą kontakt?

14.02.2024 21:28

Laura Breszka i Antek Królikowski tworzyli kiedyś związek. Jak teraz wyglądają ich relacje?

Na jednym z ostatnich eventów Laura Breszka pojawiła się w wyjątkowym towarzystwie. Na premierę filmu "Priscilla" zabrała swoją córkę. Nasza reporterka zapytała o relacje z dziewczynką. Czy mala kopia Laury pójdzie w ślady mamy?

Laura Breszka z córką

Aktorka pojawiłą się na premierze z córką. W ten sposób chce dbać o więź z dziewczynką.

- Dziś towarzyszy mi córeczka. W ostatniej chwili zadzwoniłam i zapytałam, czy mogę zabrać jeszcze 1 osobę i ją wzięłam. Staram się dbać o relacje z nią. To jest ciągła praca - zaczęła.

Czy jej córka, podobnie jak mama, chciałaby zrobić karierę w show-biznesie? Okazuje się, że młoda dama ma zupełnie inne plany.

- Nie, bo chciałaby mieć płynność finansową. Więc prędzej pójdzie w jakieś biznesy, w takie rzeczy. Jest to bardzo mądre myślenie, ona w ogóle jest bardzo mądrą dziewczynką. Od drugiego roku życia jest mądrzejsza ode mnie - wyznała nam.

Laura Breszka o Antonim Królikowskim

Mało kto pamięta, że Laura Breszka i Antoni Królikowski byli kiedyś parą.

- To prawda. Wychodzi, że byliśmy razem, ale ja już nigdy nic nie powiem na temat Antka, bo ja po prostu jestem taka gaduła i mówię rzeczy, których potem żałuję. Ale absolutnie - nigdy więcej nic nie powiem - mówiła nam.

Czy mają ze sobą kontakt?

- Nie mamy i prawie nigdy tak naprawdę nie mieliśmy kontaktu. W sensie - od zakończenia relacji nie mieliśmy kontaktu. Zamknęłam przeszłość - skwitowała ostro.

Co wy na to?

Laura Breszka z córką
Laura Breszka z córką© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także