Kolejna aktorka odchodzi z "Na dobre i na złe". "Wyrzucają najlepsze postacie"

Kolejna aktorka odchodzi z "Na dobre i na złe". "Wyrzucają najlepsze postacie"

Jubileusz "Na dobre i na złe" - Klijnstra Redbad, Komarnicka Emilia
Jubileusz "Na dobre i na złe" - Klijnstra Redbad, Komarnicka Emilia
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
29.02.2024 18:11

W serialu "Na dobre i na złe" zachodzą wielkie zmiany. Niedawno gruchnęła wieść, że z obsady odchodzi Marta Żmuda-Trzebiatowska. Teraz okazało się, że z rolą musi pożegnać się kolejna aktorka. Co na to widzowie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Na dobre i na złe" będzie obchodził w tym roku jubileusz 25-lecia powstania. Przewinęło się przez niego mnóstwo aktorów, a z postaciami, które grali, związała się rzesza widzów. Okazuje się, że nawet bardzo lubiane postaci czasem jednak znikają z ekranu.

Marta Żmuda-Trzebiatowska odeszła z "Na dobre i na złe"

Niedawno w swoich mediach społecznościowych Marta Żmuda-Trzebiatowska zamieściła post, który zasmucił wielu jej fanów.

Po prawie 6 latach rozstaję się z bohaterką, którą uwielbiałam grać, która mnie rozśmieszała, wzruszała, z którą - jak z przyjaciółką - lubiłam się spotykać i przeżyłam wiele. Wiem, że i wy darzyliście ją sympatią. Dawaliście mi tego wyraz podczas naszych spotkań, w komentarzach pod postami czy tworząc specjalne strony poświęcone naszemu serialowi i Hani Sikorce - wyznała.

Internauci nie byli zachwyceni tą zmianą. Po latach oglądania "Na dobre i na złe" przywykli do widoku postaci Hani i śledzili z uwagą jej wątek. To jednak nie był koniec zmian.

Z "Na dobre i na złe" odchodzi kolejna aktorka

Tetiana Malkova poinformowała swoich fanów, że kończy przygodę z serialem o lekarzach. Nie to jednak najbardziej zszokowało internautów, a fakt, że kobieta przyznała, że dowiedziała się o zakończeniu swojego wątku... czytając scenariusz.

Dla mnie, jako dla aktorki, to była bardzo wielka niespodzianka, tak samo jak i dla was. Wyczytałam to w scenariuszu. Wiem jednak, że scenarzyści robią to, by ani widzowie, ani aktorzy się nie nudzili - wyznała aktorka na nagraniu, zamieszczonym na Instagramie.

Jej fani od razu zaczęli komentować to posunięcie twórców "Na dobre i na złe".

  • Drodzy scenarzyści z Na dobre i złe. Już nie musicie być poprawni politycznie?? Chcieliście przyciągnąć widzów uchodźcami z Ukrainy.Widzowie polubili Olenę, jej byłego narzeczonego a teraz ich wyrzucacie??
  • Dlaczego wyrzucają najlepsze postacie... Olena, Sikorka, jak jeszcze Blankę wyrzucą to ja przestaje oglądać.
  • Przykro, że musi Pani odejść z Na dobre i na złe, będzie Pani brakować, jeden z najlepszych aktorów w tym serialu, będzie bardzo brakować.
  • Ogromne zaskoczenie i niestety przykra wiadomość. Bardzo lubiłam graną przez Panią postać i będzie jej bardzo brakować. Niemniej jednak cieszę się, że mogłam poznać Pani osobę dzięki temu serialowi i życzę samych sukcesów zawodowych - piszą fani Tetiany.
Tetiana Malkova odchodzi z "Na dobre i na złe"
Tetiana Malkova odchodzi z "Na dobre i na złe"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także