Kuba Wojewódzki był w związku z Malwiną Wędzikowską? "Błagam cię, bo wrócą wspomnienia"

Kuba Wojewódzki był w związku z Malwiną Wędzikowską? "Błagam cię, bo wrócą wspomnienia"

Malwina Wędzikowska gościła w show Kuby Wojewódzkiego
Malwina Wędzikowska gościła w show Kuby Wojewódzkiego
Źródło zdjęć: © AKPA
06.03.2024 11:35, aktualizacja: 06.03.2024 13:12

Po zimowej przerwie wróciła kolejna edycja show Kuby Wojewódzkiego. Pierwszy odcinek przyniósł wiele emocji, ale też ciekawych wyznań. Jedno z nich padło podczas rozmowy z Malwiną Wędzikowską.

Kuba Wojewódzki utrzymuje się na szczycie od kilkunastu lat, niezmiennie prowokując i prowadząc swoje show w dokładnie takie samej formule, co na początku. Gośćmi pierwszego odcinka najnowszego sezonu byli stand-uperzy Rafał Pacześ i Łukasz Lodkowski, a także prezenterka TVN, Malwina Wędzikowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kuba Wojewódzki był w związku z Malwiną Wędzikowską?

Już od samego wejścia Malwiny Wędzikowskiej do studia Wojewódzkiego czuć można było między nimi pozytywne wibracje. Dziennikarka rzuciła na starcie, że "liczyła chociaż na buziaczka". Temat podchwycił oczywiście showman, który odpowiedział w podobnym tonie.

Oj nie, błagam cię, bo wrócą wspomnienia, daj spokój, nie szalejmy. Tak, byliśmy parą, nie wstydzimy się tego - żartobliwie rzucił Wojewódzki.

Temat zakończyła Wędzikowska, dodając, że ona nic o tym nie wie. Następnie rozmowa toczyła się już głównie na temat "The Traitors", czyli nowego programu TVN, który to właśnie jej przyszło prowadzić.

Kuba Wojewódzki nie zawiódł. Nowa edycja show na tym samym poziomie

Choć to 35. sezon programu Kuby Wojewódzkiego, to widzowie nie mogą narzekać na nudę. W końcu na kanapie, obok Wędzikowskiej zasiedli jedni z najlepszych stand-uperów w kraju, którzy z rozbrajającą dawką humoru porozmawiali z gospodarzem programu. Na widzów czekało również wykonanie piosenki "Małomiasteczkowy" na dudach czy próbka programu "The Traitors".

Emocji w pierwszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego nie brakowało
Emocji w pierwszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego nie brakowało© Facebook

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także