Kuba Wojewódzki zdradził, kto będzie jego następnym gościem: "Zapraszam na ucztę szatana". Internauci nie dowierzają!

Kuba Wojewódzki zdradził, kto będzie jego następnym gościem: "Zapraszam na ucztę szatana". Internauci nie dowierzają!

Kuba Wojewódzki ujawnił kolejnego gościa programu
Kuba Wojewódzki ujawnił kolejnego gościa programu
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot
29.02.2024 14:05

Kuba Wojewódzki w kontrowersyjny sposób zapowiedział kolejnego gościa w swoim programie. "Czy jest Królową Foliarzy? Czy Lady Gaga pije krew niemowląt? Czy pandemia to sygnał niebios?" - brzmiała część zapowiedzi. O kogo chodzi?

Kuba Wojewódzki opublikował w czwartek na Instagramie zdjęcia, za pośrednictwem których zdradził, kto będzie gościem w następnym odcinku jego programu. Wpis, którym 60-latek opatrzył fotografią, jest już wystarczająco kontrowersyjny...

Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Edytę Górniak

Otóż gościem programu Kuby będzie Edyta Górniak, o której nieustannie jest głośno w rodzimym show biznesie. Piosenkarka szokuje swoimi teoriami spiskowymi, a ostatnio także niespodziewanym udziałem w krajowych preselekcjach do Eurowizji. Nic więc dziwnego, że dziennikarz postanowił ją zaprosić, ogromna oglądalność murowana.

Czy jest Królową Foliarzy? Czy Lady Gaga pije krew niemowląt? Czy pandemia to sygnał niebios? Dlaczego butelkowana woda jest uśmiercana i kto z show biznesu to reptilianin. Zapraszam na Ucztę Szatana - napisał Wojewódzki.

Internauci zaskoczeni gościnią Wojewódzkiego: "Piekło zamarzło"

Zaproszenie Górniak przez Wojewódzkiego spowodowało wzmożoną aktywność internautów, którzy nie omieszkali dorzucić swoich "trzech groszy" w sekcji komentarzy. Zdania obserwatorów Kuby były mocno podzielone.

Jak wrażenia po spotkaniu z osobą, która ma 4 tys. lat?!; Bardzo jestem ciekaw tej konfrontacji; Gość dużo starszy od prowadzącego, o jakieś 2 tys. lat; Piękna i mądra. Jest aniołem; Czekam na ten odcinek; Oj oj będzie grubo; Już dawno nie oglądałem, ale tym razem się skuszę; To się będzie działo; Piekło zamarzło - czytamy w komentarzach.
Kuba Wojewódzki i Edyta Górniak
Kuba Wojewódzki i Edyta Górniak© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także