Anna Lewandowska cichą fanką Macieja Musiała. Aktor zareagował na niespodziewane wieści

Anna Lewandowska cichą fanką Macieja Musiała. Aktor zareagował na niespodziewane wieści

Maciej Musiał ma cichą wielbicielkę w postaci Anny Lewandowskiej
Maciej Musiał ma cichą wielbicielkę w postaci Anny Lewandowskiej
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
22.04.2024 13:07, aktualizacja: 22.04.2024 14:11

Trwająca edycja "Tańca z Gwiazdami" stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie powinno więc dziwić, że dociera ona również do gwiazd polskiego show-biznesu. Jedną z fanek jest Anna Lewandowska, która wspiera Macieja Musiała. Już nie raz skomentowała jego występy!

W 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami" działo się wiele. Najlepiej wypadła Roksana Węgiel i Maffashion, jednak każdy z uczestników poradził sobie naprawdę bardzo dobrze, co potwierdziły noty jurorów. Do walki o finał tegorocznej edycji staną wspomniane Roxie i Julia Kuczyńska, a grono to uzupełni Maciej Musiał i Anita Sokołowska. Z pewnością za aktora kciuki będzie trzymać Anna Lewandowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Lewandowska dopinguje Macieja Musiała. Aktor był zaskoczony

W ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Maciej Musiał zdobył łącznie 75 punktów, kolejno 35 i 40 za każdy z dwóch tańców. Po werdykcie porozmawiał z dziennikarką "Plotka", która zdradziła mu, kto darzy go sympatią. Anna Lewandowska często bowiem komentuje występy Musiała, które na swoje social media wrzucają twórcy tanecznego programu. Trenerka fitness emotikonami skomentowała cha-chę i tango w wykonaniu aktora i Darii Sytej. Musiał był szczerze zaskoczony tym, że to właśnie jego wspiera Anna Lewandowska.

Naprawdę? Jest to szalenie miłe, nobilitujące, tym bardziej że pani Anna świetnie tańczy. Z tego, co wiem, latynoamerykańskie rytmy - powiedział zdziwiony Musiał.

Maciej Musiał zatańczył z mamą. Dali świetny popis

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", uczestnicy występowali dwa razy, pierwszy ze stałym partnerem, a drugi z najbliższą osobą. Maciej Musiał poprosił o wspólny występ swoją mamę, która zachwyciła fanów nie tylko tańcem, ale przede wszystkim młodym wyglądem. Tak naprawdę trudno było rozróżnić dużo młodszą tancerkę od Anny Markiewicz-Musiał. Nie umknęło to również jurorom, którzy podczas ocen w samych superlatywach wypowiadali się o występie, ale też samej mamie aktora.

Aniu, wyglądasz znakomicie (...) Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale Aniu, to jak on cię otoczył opieką... A Ty wyszłaś tu na obcasach, bang bang jive, no proszę - oceniła Iwona Pavlović.
Maciej Musiał zatańczył z mamą i Darią Sytą
Maciej Musiał zatańczył z mamą i Darią Sytą © AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także