Anita Sokołowska "nie rozumie" ocen jurorów. Aktorka zabrała głos: "jest mi przykro"

Anita Sokołowska "nie rozumie" ocen jurorów. Aktorka zabrała głos: "jest mi przykro"

22.04.2024 10:42

W 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy w jednym z występów zatańczyli ze swoimi najbliższymi. Tylko Anita Sokołowska z bratem nie otrzymała maksymalnej liczby punktów od jurorów. "Wydaje mi się, że w tym całym występie nie chodziło o to, ile ktoś tańczy" - zaznacza partner aktorki, Jacek Jeschke.

Niedzielny 8. odcinek "Tańca z Gwiazdami" przeszedł już do historii. Na uczestników czekały dwa tańce, jeden standardowy konkursowy, a drugi w trio z partnerem tanecznym i najbliższą osobą. Wszystkie występy były niezwykle wzruszające - Roksana Węgiel zatańczyła z Kevinem Mglejem, Maciej Musiał z mamą, a Anita Sokołowska z bratem. Występ aktorki został oceniony na 38 punktów, mimo że wszystkie inne pary z automatu otrzymywały komplet jurorskich ocen.

Anita Sokołowska zatańczyła z bratem walca wiedeńskiego. Ma żal do jurorów

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wręcz magiczny. Zrobiło się niezwykle emocjonalnie i wzruszająco, a to za sprawą wspomnianych występów z bliskimi. Anita Sokołowska z bratem i partnerem zatańczyli walca wiedeńskiego. Początek należał do aktorki i brata Leszka, który potem na moment usunął się w cień, a partnerkę przejął Jeschke. To nie spodobało się między innymi Ewie Kasprzyk, która powiedziała po występie, że brat aktorki za mało tańczył podczas ich wspólnego występu. Tym samym Kasprzyk i Rafał Maserak dali im po 9 punktów. Jak ocenia tę punktację i taniec z bratem Anita Sokołowska? Jak powiedziała reporterce Jastrząb Post:

Jest mi przykro i tego nie rozumiem. Mój brat nie miał czasu, żeby z nami być przez pięć dni w tygodniu i ćwiczyć. Kończy pracę o godzinie 18:00, pracuje w mundurze, więc musiał jechać do domu i się wykąpać. Mógł być z nami godzinę. Wcześniej nie znał walca wiedeńskiego i podstawowego kroku. Nie ilość sekund spędzonych na parkiecie świadczy o energii, relacji, tylko to, co się dzieje między ludźmi na parkiecie, a mam 100% przekonanie, że byliśmy razem - tłumaczy Sokołowska.

Jacek Jeschke zabrał głos w sprawie występu Anity Sokołowskiej z bratem. "Ja sam stojąc na tych schodach się wzruszyłem"

Rozgoryczony był również taneczny partner aktorki, Jacek Jeschke. Zaznaczył, że w tańcu z najbliższymi nie chodziło o pokazanie najlepszej techniki czy niezwykle długiego występu. Najważniejsze były emocje, których z pewnością w występie Sokołowskiej nie zabrakło.

Wiadomo, że jest żal. Wydaje mi się, że w tym całym występie nie chodziło o to ile ktoś tańczy. Jak mamy mierzyć, to też mógłbym sprawdzić, kto ile tańczył na parkiecie. Tu nie chodzi o oceny tego, jak jest długo - czy krótko, czy jest super technicznie, tylko o tą emocję i ta emocja była. Ja sam stojąc na tych schodach się wzruszyłem - powiedział Jeschke.

Na koniec Anita Sokołowska postanowiła powiedzieć jeszcze kilka słów o Leszku. Widać, że jej relacja z bratem jest bardzo bliska i jak zaznacza aktorka, dla niej najważniejsze jest to, że brat po prostu jest przy niej.

Leszek mi towarzyszył, wspierał mnie, był ze mną. Od dwóch miesięcy wysyła mi smsy, głosuje. To jest dla mnie najważniejsze. Po prostu - zakończyła Sokołowska.

Podobnie niezadowoleni z niepełnych ocen byli widzowie. Na Instagramie programu zawrzało i sporo osób nie zgadzało się z decyzjami jury:

Aż mi przykro, że tylko tutaj nie dano czterech, bo zatańczyli super! Strasznie słabe ze strony Maseraka i Kasprzyk; A jury co odwala ? Panie Rafale, Pani Ewo, za co te 9? Niefajnie; Przepraszam bardzo, ale o co chodzi Pani Kasprzyk? Brat Anity zatańczył lepiej, niż Pani Kasprzyk w swojej edycji...; Mega słabe zachowanie jury. Taniec z bliskimi to był! Powinni już dać te 40 WSZYSTKIM.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także