Magda Gessler kojarzy mu się "z parówkami Besos". Popularny tiktoker przejechał się po jej restauracjach

Magda Gessler kojarzy mu się "z parówkami Besos". Popularny tiktoker przejechał się po jej restauracjach

Magda Gessler, Elitarny Łobuz
Magda Gessler, Elitarny Łobuz
Źródło zdjęć: © Facebook
14.04.2024 11:37

Tiktoker, który w sieci znany jest pod pseudonimem Elitarny Łobuz, jest zadziwiony fenomenem Magdy Gessler. Mężczyzna podsumował osiągnięcia polskiej restauratorki. Wspomniał też o swoich wizytach w jej lokalach: "Najgorsze pierogi mojego życia".

Trudno zaprzeczyć faktowi, że Magda Gessler jest najlepiej rozpoznawalną restauratorką w Polsce. Nie tylko prowadzi kilka lokali, ale także występuje w kilku programach telewizyjnych i firmuje własny catering dietetyczny i okolicznościowy. Co zatem sprawiło, że Elitarny Łobuz postanowił ją skrytykować?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Restauracje Magdy Gessler nie idą z duchem czasu?

Instagramer i tiktoker Elitarny Łobuz, który przeanalizował historię świetności Magdy Gessler, nie rozumie sławy, jaką owiane są jej restauracje. Opinie o tym, że lokale najbardziej znanej restauratorki są najlepsze, mają ponoć jedynie osoby spoza Warszawy, które nie wiedzą, gdzie dziś chodzi się, by dobrze zjeść. No i sama Magda Gessler, która krytykuje innych restauratorów.

Restauracje Magdy Gessler nie są nawet w pierwszej trzydziestce najlepszych lokali warszawskich. To nie moja opinia. Wystarczy spojrzeć na przewodnik Michelin, który uwzględnia 19 lokali i żaden z nich nie należy do Magdy Gessler. To samo z ocenami klientów, którzy dają jej lokalom w okolicach 4 gwiazdek. Podczas gdy wiele warszawskich restauracji ma oceny w granicach 4 i pół, a nawet więcej - powiedział w nagraniu tiktoker.

Elitarny Łobuz ma wiele do zarzucenia Magdzie Gessler.

Dzisiejsza gastronomia jest już zupełnie czymś innym niż w latach 90. Wtedy Magda Gessler kojarzyła nam się z ekskluzywnością, a dzisiaj kojarzy się przaśnie. Dzisiaj Magda Gessler kojarzy nam się z sypaniem "Prymatu" w obskurnej kuchni na przedmieściach Lidzbarka Warmińskiego. Magda Gessler kojarzy się dzisiaj z parówkami Besos, a nie z wykwintną kuchnią. Rozmieniła się na drobne - wyznał.

Tiktoker ma złe doświadczenia z restauracjami Magdy Gessler

Elitarny Łobuz podkreślił, że zasługi gwiazdy TVN dla polskiej gastronomii są ogromne. W latach 90. postawiła na polską kuchnię, wracała do dawnych smaków i przypraw, kierowała się kreatywnym podejściem do tradycji. Jednak teraz, niestety, restauratorka nie ma się czym pochwalić. A przecież ceny u niej nie należą do najniższych.

Moje doświadczenia w restauracjach Magdy Gessler są złe, a wręcz żenujące. W "Słodki Słony" dostałem najgorsze pierogi mojego życia. Nie waham się użyć tego sformułowania najgorsze pierogi mojego życia. A spieprzyć pierogi w Polsce, to jest sztuka.

Magda Gessler nie zachwyciła Elitarnego Łobuza także w kwestii deserów. Zamówiony tort urodzinowy dla ojca tiktokera miał tyle dekoracji, że nie było gdzie wetknąć świeczki. W Ale Glorii za to podobno obsługa przeklinała przy barze. Czyżby rzeczywiście miało być aż tak źle?

Magda Gessler
Magda Gessler© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także