Magdalena Narożna pozuje w ramionach ukochanego. Fanki nie kryją zaskoczenia: "To chyba NIE TEN Krzysiu?!" (FOTO)

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna
Źródło zdjęć: © AKPA

19.12.2023 20:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Narożna wywołała ogromną burzę na Instagramie. Piosenkarka opublikowała w sieci romantyczny kadr, na którym widać, jak całuje się z mężczyzną. Część fanów zaczęła spekulować, że nie jest to dotychczasowy narzeczony gwiazdy.

Magdalena Narożna zyskała ogromną popularność wraz z grupą Piękni i młodzi, kiedy to wystąpiła w programie "Must Be The Music". Zespół disco-polo zakończył rywalizację w programie z bardzo dobrym wynikiem. Magda jest autorką wielu hitów, jednak jej postać przewija się w mediach znacznie częściej nie ze względu na dokonania muzyczne, ale przez liczne zawirowania w prywatnym życiu.

O piosenkarce było głośno za sprawą jej burzliwego rozstania z Dawidem Narożnym, podczas którego byłym małżonkom zdarzyło się publicznie prać brudy. Później atmosfera wokół celebrytki nieco się uspokoiła, a sama Magdalena sukcesywnie budowała swoją karierę. Wydawało się, że w życiu celebrytki wszystko przebiega już jak należy. Niespodziewanie jednak okazuje się, że wokół piosenkarki znowu wybuchła burza, tym razem za sprawą zdjęcia, jakie opublikowała na Instagramie.

Magdalena Narożna wypoczywa z tajemniczym mężczyzną. W sieci aż wrze

Wokalistka Pięknych i młodych jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko na bieżąco relacjonuje kulisy swojej pracy, ale także dzieli się z fanami swoimi prywatnymi chwilami. Po rozwodzie z Dawidem Narożnym Magdalena związała się z Krzysztofem Byniakiem. W jednym z wywiadów piosenkarka zdradziła, że zna się z ukochanym jeszcze z czasów szkoły podstawowej.

Para w 2020 roku się zaręczyła. Magdalena chętnie dzieliła się zdjęciami ze swoim ukochanym, jednak w ostatnim czasie partner celebrytki zniknął. Kilka dni temu piosenkarka opublikowała zdjęcie z ukochanym. Fotografia gwiazdy Pięknych i Młodych wzbudziła ogromne kontrowersje. Niektórzy uważają, że mężczyzna całujący 35-latkę na zdjęciu nie jest Krzysztofem.

Na Krzysia nie wygląda chyba; To chyba nie ten Krzysiu?; Na Krzysia nie wygląda chyba; Nowy chłopak?; A mąż się zmienił?; Nowy facet; Każdy może mieć swoje domysły, okaże się. Dla mnie za wysoki i troszkę niepodobny; - czytamy na Instagramie.

Nie brakuje też komentarzy fanek, które postanowiły wyrazić piosenkarce słowa wsparcia.

Życzę Pani Madziu moja kochana dużo zdrówka i miłości; Milo Panią widzieć szczęśliwą; Super Madzia; Madzia, ty weź pokaż tego Krzysia w całości, tam od pasa w górę, bo tu niektóre mają poważne problemy ze wzrokiem - piszą fanki.

Póki co Magdalena nie zabrała głosu w tej sprawie. A wy co myślicie?

Piszą fani Magdaleny Narożnej
Piszą fani Magdaleny Narożnej© Instagram
Piszą fani Magdaleny Narożnej
Piszą fani Magdaleny Narożnej© Instagram
Piszą fani Magdaleny Narożnej
Piszą fani Magdaleny Narożnej© Instagram
Piszą fani Magdaleny Narożnej
Piszą fani Magdaleny Narożnej© Instagram
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna© AKPA
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna© AKPA
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także