Małgorzata Foremniak wróci do "Na dobre i na złe"? Aktorka zabrała głos

Małgorzata Foremniak wróci do "Na dobre i na złe"? Aktorka zabrała głos

Małgorzata Foremniak może wrócić do "Na dobre i na złe"?
Małgorzata Foremniak może wrócić do "Na dobre i na złe"?
Źródło zdjęć: © KAPIF
06.05.2024 06:58

Widzowie "Na dobre i na złe" z pewnością chcieliby zobaczyć na ekranach Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego. Pojawiły się plotki, że serialowa para miałaby wrócić do serialu. Głos zabrała także sama aktorka.

Małgorzata Foremniak zrobiła zawrotną karierę dzięki rolom w popularnych polskich serialach. Z pewnością jedną z najważniejszych była kreacja anestezjolożki Zosi, pierwszoplanowej postaci "Na dobre i na złe". Razem z Arturem Żmijewskim przez lata zachwycali miłośników serii. Czy jest szansa, że ponownie pojawią się na ekranie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski ponownie w "Na dobre i na złe"?

Według informacji Plotka, scenarzyści "Na dobre i na złe" chętnie zobaczyliby w serialu Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego, choćby jako gości w jednym z odcinków.

Nie jest tajemnicą, że najmilej widziany jest powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Tym bardziej że w serialu jest ich córka, czyli Julka Burska. Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek. W amerykańskich "Chirurgach" dawne gwiazdy serialu, co jakiś czas pojawiają się gościnnie i w "Na dobre i na złe" chcą iść tym tropem. Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna - czytamy.

Radość fanów może jednak ostudzić wypowiedź samej Foremniak, którą zapytano o ewentualny powrót do serialowego hitu.

Małgorzata Foremniak skomentowała plotki o powrocie do "Na dobre i na złe"

Małgorzata Foremniak podczas odwiedzin w "Pytaniu na śniadanie" została zapytana o możliwość powrotu do "Na dobre i na złe". Aktorka udzieliła wymijającej odpowiedzi, ale zasugerowała, że dla niej serial jest zamkniętym rozdziałem.

Myślę, że czasem zostawienie wspomnień, które są otwarte, jest lepsze niż spotkanie się z rzeczywistością - oceniła.

Foremniak wspominała, jak ciężka była praca na planie. Podkreślała jednak, że ekipa "Na dobre i na złe" była dla niej jak rodzina.

Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski tworzyli ekranową parę
Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski tworzyli ekranową parę© KAPIF | � by KAPiF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także