Marcin Prokop jak Szymon Hołownia? Jasno dał do zrozumienia, co myśli o karierze polityka

Marcin Prokop jak Szymon Hołownia? Jasno dał do zrozumienia, co myśli o karierze polityka

Czy Marcin Prokop pójdzie w ślady Szymona Hołowni?
Czy Marcin Prokop pójdzie w ślady Szymona Hołowni?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
23.02.2024 08:34, aktualizacja: 23.02.2024 12:33

Marcin Prokop przez lata prowadził z Szymonem Hołownią program "Mam talent!". Hołownia zrezygnował z dalszego udziału w show na rzecz rozwijania kariery polityka. Czy Prokop też widzi dla siebie miejsce w tej branży?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Prokop świetnie sprawdza się prezentera czy konferansjera. Czy nie myślał jednak, aby pójść tą samą ścieżką kariery, co Szymon Hołownia?

Marcin Prokop zostanie politykiem?

Dziennikarz od lat jest związany z TVN, do którego przeszedł z TVP. W tej chwili sprawdza się jako prezenter "Dzień dobry TVN". Prowadził także program "Mam talent!", w którym obecnie jest jurorem. Ten format współprowadził niegdyś z Szymonem Hołownią, który porzucił świat mediów na rzecz polityki.

Czy Marcin Prokop również zdecyduje się na taką zmianę w swoim życiu? Nie byłoby to nic zaskakującego. W Sejmie zasiadali już przecież Krzysztof Ibisz czy Janusz Rewiński, którzy reprezentowali Polską Partię Przyjaciół Piwa. Szymonowi Hołowni poszło zdecydowanie lepiej, wprowadził do Sejmu własną partię i został marszałkiem.

Marcin Prokop o polityce

Redaktorka programu "Dzień Dobry TVN" spytała dziennikarza, czy myśli o rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i przejściu do polityki.

Żeby garnąć się do polityki, trzeba mieć w sobie wolę kontaktowania się z ludźmi, którym normalnie nie podałbym ręki ani nie chciałbym z nimi zasiadać w jednym pokoju - powiedział prezenter.

Marcin Prokop przyznał, że polityka to ostatnie, o czym myśli. Wyjaśnił, że Szymon Hołownia posiada dwie cechy, w której ma nad nim przewagę.

Nie mam w sobie na tyle cierpliwości i dyplomacji jak Szymon, żeby z kamienną twarzą dyskutować z ludźmi, którymi często po prostu gardzę - wyznał Prokop.

Żałujecie, że nie zobaczycie go w Sejmie?

Marcin Prokop zacznie karierę w polityce?
Marcin Prokop zacznie karierę w polityce?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także