Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" chwali się zakupami. Takie cuda nie są tanie

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" chwali się zakupami. Takie cuda nie są tanie

Marta Paszkin pochwaliła się zakupami (Instagram)
Marta Paszkin pochwaliła się zakupami (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
28.03.2024 16:52

Marta Paszkin popularność zdobyła jako uczestniczka siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Na swoim Instagramie pochwaliła się niedawnymi zakupami. Za takie cuda sprzedawcy nieraz wołają znacznie wyższe ceny.

Dzięki uczestnictwu w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin zyskała popularność w mediach społecznościowych. Liczba jej obserwujących na Instagramie sięgnęła już 125 tys. osób, co przekłada się na zainteresowanie publikowanymi przez nią postami. Ostatnia fotka przykuła uwagę łowców okazji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Paszkin pokazała zakupy

Paszkin bardzo mocno dba o to, aby jej profil na Instagramie był schludny i estetyczny. Od razu widać, że jest miłośniczką dobrze dobranego wystroju. Dekoracji do mieszkania wcale nie szuka jednak tylko w popularnych sklepach. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" promuje także przeszukiwanie pchlich targów, gdzie niejednokrotnie zdarzają się świetne okazje.

Tak oto z drugiej ręki udało jej się dorwać prawdziwy rarytas dla fanów ceramiki. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność przedmiotów codziennego użytku sprzed kilku dekad, nierzadko zdarza się, że takie wazony i dzbanki mogą kosztować krocie. Paszkin zadała zagadkę internautom:

Zgadnijcie, ile dałam za te skarby na okolicznym pchlim targu. Zdarzyło wam się znaleźć jakieś "perełki" za grosze?

Tyle zapłaciła Marta Paszkin

Jedna z użytkowniczek, która zaproponowała cenę 10 zł za sztukę, była bardzo blisko rozwiązania. Okazało się jednak, że za sam dzbanek Paszkin dała... zaledwie 5 zł. Do takich odkryć naprawdę trzeba mieć nosa!

Zakupy Marty Paszkin (Instagram)
Zakupy Marty Paszkin (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także