Euro 2024. Żugaj komentuje plotki o romansie z Robertem Lewandowskim. Ma też prośbę do jego żony

12.06.2024 18:56, aktual.: 12.06.2024 19:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Żugaj wyznała, że nie jest zapalonym kibicem, ale z okazji Euro 2024 zamierza oglądać mecze polskiej reprezentacji. Skomentowała też plotki, które łączyły ją i Roberta Lewandowskiego. Celebrytka ma też prośbę do Anny Lewandowskiej.

Julia Żugaj to wokalistka i influencerka, którą uwielbiają zwłaszcza młodzi fani. Celebrytka miała nadzieję na udział w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", jednak nie udało jej się dostać do tanecznego show.

Julia Żugaj reaguje na plotki o romansie z Robertem Lewandowskim

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała Julię Żugaj o Euro 2024. Czy celebrytka będzie kibicować naszej reprezentacji?

Piłka nożna jest tak mocno zakorzeniona w naszej kulturze, że nie dałabym rady tego obejść, na pewno. I mój narzeczony będzie oglądać, i moja rodzinka, i wszyscy będą o tym mówić, więc ciężko będzie przejść obok tego obojętnie. Chociaż nie jestem dużą fanką, nie jestem kibicem piłki nożnej, to lubię obejrzeć, jak gra nasza reprezentacja.

Niestety, Robert Lewandowski nie zagra w pierwszym meczu Euro 2024, a wszystko przez kontuzję. Co na to Julia Żugaj?

Trzymam kciuki, żeby szybko wrócił do zdrowia. Mam nadzieję, że jeśli Robert nie będzie mógł grać na kolejnych meczach, to i tak świetnie damy sobie radę.

Jak jej narzeczony zareagował na plotki dotyczące Julii i Roberta Lewandowskiego?

Reagowaliśmy z bardzo dużym śmiechem i dystansem, bo było to bardzo abstrakcyjne. I wydaje mi się, że wszyscy wiedzieli, że jest to bardzo abstrakcyjne, więc nie pozostało nam nic innego, jak podejść do tego z uśmiechem.

Prośba Julii Żugaj do Anny Lewandowskiej

W mediach wiele jest ostatnio informacji na temat pasji Anny Lewandowskiej do tańca, szczególnie do bachaty. Czy Julia widziała popisy taneczne żony Roberta? Co o nich sądzi?

Ja jestem zachwycona Anią. I aż sobie ostatnio wykupiłam roczny pakiet w jej aplikacji, żeby się nauczyć tak pięknie tańczyć.

Julia Żugaj ma specjalną prośbę do Anny Lewandowskiej.

Ania, zapraszam, abyś udzieliła mi lekcji. Proszę.

Jesteśmy ciekawi, czy trenerka zareaguje na ten apel.

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także