Miszczak o tym, dlaczego zwolnił Skrzynecką i Gąsowskiego. "Wiedzieliśmy, że spróbujemy innej wersji"

01.02.2024 18:58, aktual.: 02.02.2024 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu, w rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o relacjach z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim. Oczywiście nie zabrakło wątku dotyczącego ich powrotu.

Na początku ub.r. gruchnęły wiadomości o dużych zmianach w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z posadami w reality show pożegnali się Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Katarzyna napisała w social mediach, że decyzja nie należała do niej. Piotr odszedł krótko po tym, tłumacząc to solidarnością z koleżanką.

Przed kilkoma dniami oficjalnie potwierdzono, że Gąsowski i Skrzynecka powrócą do "TTBZ" w jubileuszowej edycji. Skrzynecka będzie oceniana jako wokalistka, podczas gdy Gąsowski zasiądzie w fotelu jurorskim.

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu, gdzie miała okazję porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. To właśnie obecny dyrektor programowy Polsatu był wiązany przez niektóre media ze "zniknięciem" Skrzyneckiej i Gąsowskiego. W końcu odniósł się do tych plotek.

Edward Miszczak o relacjach z Piotrem Gąsowskim i Katarzyną Skrzynecką

Nasz rozmówca zdradził, że od początku planowano przedłużenie obecności Gąsowskiego i Skrzyneckiej w programie, tylko w innej roli.

Ta decyzja była zawsze. Oni tylko w pewnym momencie się trochę zdenerwowali i nie wytrzymali presji. To była bardziej gra medialna niż rzeczywistość. My się nigdy nie pokłóciliśmy. Wiedzieliśmy, że spróbujemy innej wersji, że zmienimy jury. Pytałem: "Jak się nam nie uda, wrócisz?" Padła odpowiedź: "Wrócę" – objaśnił.

Dodał, że ani on, ani Skrzynecka i Gąsowski nie nabierali się na wszystko, co podawały media. Jego zdaniem sytuacja została rozdmuchana.

Nic się nie stało, a ile artykułów powstało...? – zapytał retorycznie i zapewnił: Z Kasią i Gąsem od wielu lat jesteśmy przyjaciółmi.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także