Monika Miller nabawiła się problemów ze zdrowiem po "Królowej przetrwania". "To było wycieńczające psychicznie"

Monika Miller nabawiła się problemów ze zdrowiem po "Królowej przetrwania". "To było wycieńczające psychicznie"

Monika Miller nabawiła się problemów zdrowotnych (fot. KAPiF)
Monika Miller nabawiła się problemów zdrowotnych (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
16.03.2024 16:07, aktualizacja: 16.03.2024 16:18

Monika Miller wzięła udział w show "Królowa przetrwania". Jak wpłynęło to na jej zdrowie, zwłaszcza psychiczne? Okazuje się, że Monika do dziś odczuwa pewne skutki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak Monika Miller wspomina czas na planie show "Królowa przetrwania"? Po tym, jak odpadła z programu mówiła, że jest jej przykro, ale wie, że inne uczestniczki zasłużyły na udział w show bardziej niż ona. Czy teraz utrzymują kontakt?

Monika Miller o "Królowej Przetrwania"

Gwiazda przekazała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej, jak wspomina udział w show "Królowa Przetrwania".

Super, po prostu świetna przygoda. Już teraz słabo pamiętam to wszystko, więc już nie narzekam na warunki. Jeszcze za mną chodzą te wszystkie dramy, szczególnie że niektóre dziewczyny dalej nie potrafią odpuścić i dalej nakręcają spiralę hejtu. A tak poza tym to świetna przygoda.

Czy Monika żyje w zgodzie z pozostałymi uczestniczkami?

Ja byłam od początku taka "peace end love", ale niektóre dziewczyny nie przypadły mi do gustu. Na początku było wszystko super, a po powrocie do Polski okazało się, kto jest kim.

Z kim utrzymuje kontakt Monika Miller?

Głównie utrzymuję kontakt z Edytą Folwarską, z Eveloną i Martą Linkiewicz.

Problemy ze zdrowiem Moniki Miller po programie "Królowa Przetrwania"

Nasza reporterka spytała celebrytkę, czy ma już plany związane z kolejnymi programami telewizyjnymi. A może teraz planuje wystąpić w TVP?

Na razie robię sobie przerwę, bo jeszcze się zbieram po ostatnim programie. To był wycieńczający psychicznie program. Na początku myślałam, że to tylko ja tak mam, ale jak rozmawiałam z innymi dziewczynami okazało się, że one mają podobne problemy. Jednak to było duże wyzwanie i stres związany z programem jeszcze ze mnie schodzi.

Czy to oznacza, że Monice Miller był potrzebny psycholog? I czy miała taką możliwość, by skorzystać z usług psychologa podczas kręcenia "Królowej Przetrwania"?

Był psycholog, do którego miałyśmy dostęp, ale to nie było tak, że po prostu podchodzimy do produkcji i mówimy: "chcę porozmawiać z psychologiem". To było możliwe tylko i wyłącznie w przypadku załamania nerwowego.

Gwiazda opowiedziała też o tym, jak stres wpłynął na jej organizm i że odczuwa jego skutki jeszcze teraz, choć wróciła do domu już jakiś czas temu.

Zdecydowanie zauważyłam duży spadek odporności, gdy wróciłam do Polski. Jeszcze mam trochę z tym problem, bo jestem strasznie wycieńczona, chce mi się cały czas spać i uważam, żeby nie złapać żadnego wirusa. Wydaje mi się, że jakby ktoś na mnie kichnął, to już od razu bym się cała rozłożyła, więc jak najbardziej stres ma ogromny wpływ na organizm.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Monika Miller zmieniła fryzurę
Monika Miller zmieniła fryzurę © fot. Instagram
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także