Monika Richardson rozbiła samochód. Za naprawę zapłaci dziesiątki tysięcy!

Monika Richardson rozbiła samochód. Za naprawę zapłaci dziesiątki tysięcy!

Monika Richardson rozbiła samochód. Ile zapłaci za naprawę?
Monika Richardson rozbiła samochód. Ile zapłaci za naprawę?
Źródło zdjęć: © AKPA
19.02.2024 15:07

Monika Richardson zaliczyła pechowy incydent na drodze. Naprawa samochodu będzie ją słono kosztować... O jakiej kwocie mowa?

Monika Richardson w ostatnim czasie była na tapecie głównie za sprawą zmian w Telewizji Polskiej. Fani zastanawiali się nad tym, czy po utracie władzy przez PiS, możliwy jest powrót dziennikarki na antenę publicznej stacji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską Richardson powiedziała, że wyobraża sobie ponowne rozpoczęcie pracy w TVP, jednak z pewnością nie w "Pytaniu na Śniadanie". A czy otrzymała jakąś konkretną propozycję z Woronicza? "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Nic tu się nie zmieniło" – ucięła dyskusję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Richardson miała kolizję. Ile będzie ją kosztowała naprawa?

Portal se.pl opisał incydent, jaki przydarzył się gwieździe. Była prowadząca "Europa da się lubić!" wjechała swoim luksusowym autem w słup. Jej znajomy w rozmowie z redakcją "Super Expressu" przekazał, że samochód odebrała laweta. Mechanik ocenił, że należy wymienić zderzak. Poza tym uszkodzeniu uległy reflektor, chłodnica, maska i niektóre części zawieszenia. Naprawa ma kosztować ponad 50 tys. zł!

Monika Richardson komentuje polityczne zapędy Krzysztofa Stanowskiego

W rozmowie z Jastrząb Post Richardson odniosła się również do pomysłu Krzysztofa Stanowskiego, który planuje startować w wyborach prezydenckich. Była dziennikarka nie miała cienia wątpliwości, chłodno oceniając jego szanse.

Chyba z konia spadł. To chyba głupi pomysł. Polityk to zawód. To trzeba umieć. Tak jak prezenter telewizyjny, tak jak influencer. To jest zawód, trzeba się go nauczyć i mieć kompetencje. Ja wiem, że dziennikarze przechodzą do świata polityki, ale to bardzo długa, żmudna droga i to się często nie udaje – rozwinęła swoją myśl.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także