Monika Sewioło była jedną z gwiazd "Big Brothera". Dziś żyje z dala od blasku fleszy

Monika Sewioło była jedną z gwiazd "Big Brothera". Dziś żyje z dala od blasku fleszy

Monika Sewioło była gwiazdą "Big brothera"
Monika Sewioło była gwiazdą "Big brothera"
Źródło zdjęć: © AKPA
27.03.2024 14:58

"Big Brother" był pierwszym reality show tego typu w naszym kraju. Nic dziwnego, że uczestnicy z marszu stali się celebrytami. Wśród nich należy wyróżnić Monikę Sewioło, która miała swoje "5 minut". Od lat jednak nie pokazuje się publicznie.

Monika Sewioło wystąpiła w pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Program od samego początku budził kontrowersje, bowiem w naszym kraju był to zupełnie nowy format. "Wielki Brat" śledził codzienne życie uczestników reality-show, którzy zamieszkali w jednym domu, a kamery towarzyszyły im przez całą dobę. Sewioło co prawda odpadła już w drugim tygodniu zmagań, jednak nie przeszkodziło jej to w rozpoczęciu kariery w show-biznesie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Sewioło po "Big Brotherze" miała mnóstwo propozycji

Wyróżniający się i charyzmatyczni uczestnicy "Big Brothera" mogli liczyć na rozpoczęcie kariery w show-biznesie. Taka droga czekała również na Sewioło, która od razu po programie nagrała utwór "Urodziłam się, aby grać", który został umieszczony na płycie "Big Brother – Wielki Brat Polska". Następnie z grupą Nietykalni wydała album "Wiatr". To jednak nie koniec jej przygód, bowiem otrzymała propozycję pozowania w "Playboyu", a także wystąpiła w dwóch filmach. Z każdym kolejnym rokiem propozycji było jednak coraz mniej i po około dwóch latach zniknęła ona z show-biznesu. Jak sama wspominała w późniejszym wywiadzie dla Plotka, nie potrafiła wykorzystać swojej szansy.

Nie było wokół mnie żadnych menedżerów z prawdziwego zdarzenia, którzy mogliby pokierować moją karierą. Mi samej brakuje pomysłów. Nie chęci do pracy, bo to mam. Ale jestem mało kreatywna - powiedziała Sewioło.

Czym dziś zajmuje się Monika Sewioło? Całkowicie zniknęła z mediów

Od kilku dobrych lat próżno szukać jakiejkolwiek wzmianki na temat Sewioło. Po raz ostatni gwiazda "Big Brothera" pokazała się publicznie ponad pięć lat temu. Nie widać jej w mediach, na ściankach czy nawet internecie. Całkowicie zniknęła z sieci i dziś unika medialnego szumu, zajmując się najpewniej "normalną pracą".

Monika Sewioło nie wykorzystała swoich "5 minut"
Monika Sewioło nie wykorzystała swoich "5 minut"© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także