Nad czym Małgorzata Ostrowska-Królikowska musi popracować w "TzG"? Młodsza koleżanka ma garść porad

Nad czym Małgorzata Ostrowska-Królikowska musi popracować w "TzG"? Młodsza koleżanka ma garść porad

02.03.2024 16:31

"Taniec z Gwiazdami". W nowej edycji programu zobaczymy Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. "Poleciłam Małgosi konkretne lekcja tańca" – wyznała nam Agnieszka Kaczorowska. Koleżanka Małgorzaty z "Klanu" ma dla niej kilka wskazówek dotyczących tego, na czym powinna się skupić.

W niedzielę 3 marca na antenę Polsatu powróci reality show "Taniec z Gwiazdami". W nowej edycji zobaczymy Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. 59-letnia aktorka zatańczy z Kamilem Gwarą. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska o udziale Ostrowskiej-Królikowskiej w "TzG" porozmawiała z jej młodszą koleżanką – Agnieszką Kaczorowską. Obie panie grają razem w telenoweli "Klan". Agnieszka wciela się w postać Bożeny, podczas gdy Małgorzata gra jej mamę – Grażynę Lubicz.

Agnieszka Kaczorowska o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej

Agnieszka, która sama realizuje się również jako tancerka, jest zadowolona z tego, że jej koleżanka przyjęła ofertę od producentów "Tańca z gwiazdami".

Ja się bardzo cieszę z tego, że Małgosia zdecydowała się wziąć udział w tym programie, bo dalej to jest taniec. Taniec, który jest moją pasją, który kocham i który uważam, że daje dużo radości – pod warunkiem, że w tym programie komuś się nie włączy rywalizacja, bo to zabiera radość. To się niestety często dzieje w tym programie i wiele par, wielu uczestników poległo na tym, bo nie cieszyli się tą przygodą tak bardzo – zaczęła Kaczorowska.

Na szczęście Ostrowska-Królikowska nie jest podatna na takie zachowania.

Myślę, że Małgosi to nie grozi, bo Małgosia z wielkim luzem i dystansem podchodzi do tego programu, zresztą jak i do całego życia. I to w niej kocham – dodała nasza rozmówczyni.

Agnieszka Kaczorowska wspiera przyjaciółkę

Serialowa Bożenka wspiera Małgorzatę i jest z nią w stałym kontakcie. A pod jakim kątem Ostrowska-Królikowska powinna się szczególnie przygotować?

Nawet poleciłam Małgosi konkretne lekcje tańca – jeszcze zanim zaczęła trenować ze swoim partnerem z programu. Żeby się przygotowała, żeby zrobiła ciało, żeby zrobiła konkretne ćwiczenia. Wiem, że była zadowolona. Pisała, że mam duży dryg pedagogiczny, więc to bardzo miłe. Trzymam za nią kciuki – podsumowała Kaczorowska.

Jesteście fanami Agnieszki?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także