Nie każdy by to udźwignął. Halina Frąckowiak o rozterkach w "The Voice Senior"

Nie każdy by to udźwignął. Halina Frąckowiak o rozterkach w "The Voice Senior"

19.02.2024 19:20, aktualizacja: 19.02.2024 22:05

"The Voice Senior". Halina Frąckowiak opowiedziała o pracy jako trenerka-jurorka. To zajęcie wcale nie należy do najprzyjemniejszych!

"The Voice Senior" to jeden z hitowych programów TVP2. Jest emitowany od grudnia 2019 roku. Za nami już jego piąta edycja. Zwycięstwo odniosła w niej Regina Rosłaniec-Bavcevic – członkini drużyny Haliny Frąckowiak. Co ciekawe, wokalistka wcześniej próbowała sił również w telewizyjnym show z Serbii.

Tam nie głosowała publiczność, tam głosowało jury. To było dla mnie bardzo wielkie osiągnięcie. Potem byłam jeszcze w innym "talencie", kiedy z młodymi 18-latkami doszłam do finału. A miałam wtedy już 54. lata. (...) Ale no byłam druga, zawsze byłam druga. Pierwszy raz w życiu jestem pierwsza! – wyznała Regina w rozmowie z Jastrząb Post.

Halina Frąckowiak o zwycięstwie Reginy

Nasza reporterka Agnieszka Okrasa miała również okazję do tego, by zadać kilka pytań Halinie Frąckowiak. Czy jurorka spodziewała się, że wygra Regina?

Wewnątrz siebie słyszałam jej imię i nazwisko (śmiech). Nie wiem, czy dlatego, że tak cenię Reginę... Poza tym była moja. Regina jest gorąca, ja jestem gorąca. W związku z tym między nami nastąpiło połączenie – legenda estrady otworzyła się przed nami.

Rozterki w "The Voice Senior". Praca jurora nie jest łatwa

Następnie rozmówczyni Jastrząb Post opowiedziała o rozterkach, jakie towarzyszyły jej na planie.

Miałam całą grupę – cztery osoby. Wszystkie fantastyczne – zaczęła dodając, że "ogromnym ciężarem" było dla niej wyeliminowanie każdego podopiecznego. Oni mają świadomość, że wybiera się jedną osobę, ale mimo wszystko każdy liczy, że to będzie on. Miałam dużo przeżyć w związku z tymi wyborami – dodała.

Czym ujęła ją właśnie Rosłaniec-Bavcevic?

Śpiewała całą sobą. Ja mówię, że ona śpiewała poza ciałem. Jakby wyrzuciła z siebie duszę, ciało stało, a ona była muzyką. To jest jej rodzaj talentu, który jest szczególny, wyjątkowy i wysublimowany – oceniła.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także