O tej wpadce rozpisywali się wszyscy. Viki Gabor zabrała głos po miesiącach milczenia

O tej wpadce rozpisywali się wszyscy. Viki Gabor zabrała głos po miesiącach milczenia

Viki Gabor wróciło po niesławnym Sylwestrze (fot. KAPiF)
Viki Gabor wróciło po niesławnym Sylwestrze (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
20.04.2024 16:14

Po spektakularnej wpadce na scenie Sylwestra TVP Viki Gabor na kilka miesięcy zniknęła z show-biznesu. W końcu młoda piosenkarka postanowiła zabrać głos. Powiedziała, dlaczego tak długo nie było o niej nic słychać.

Viki Gabor szerszą rozpoznawalność zdobyła w 2018 roku, kiedy zajęła drugie miejsce w "The Voice Kids", a później wygrała finał Eurowizji Junior. Jej kariera rozpędzała się w niezwykle szybkim tempie, aż przyszła niesławna już wpadka na Sylwestrze TVP w zeszłym roku. Przez swój manieryczny występ stała się internetowym żartem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co się dzieje z Viki Gabor?

Hejt, który spadł na nią po sylwestrowym koncercie, okazał się zbyt duży. Urósł do tak absurdalnych rozmiarów, że artystka postanowiła na jakiś czas zniknąć z mediów, aby dać sobie czas i pozwolić plotkom się uspokoić.

Jej artystyczny odpoczynek mocno się jednak przeciągał, co zaczęło niepokoić fanów. W końcu Gabor musiała przerwać milczenie i uspokoić swoich słuchaczy. To już koniec przerwy?

Viki Gabor powraca

W rozmowie z Radiem Eska Viki zdradziła, co się z nią działo. Okazuje się, że przez cały ten czas intensywnie pracowała w studiu nad swoim nowym materiałem. Już wkrótce będzie miała zaprezentować efekty swojej pracy.

Byłam cały czas w studio. Praktycznie cały czas pisałam i nagrywałam. Dużo się ostatnio działo muzycznie w moim życiu. Tak, jak mówiłam, dużo nagrywałam, tworzyłam, a teraz czekają mnie tylko premiery - przekazała.

Na to wychodzi, że udało jej się już na dobre poradzić z hejtem. Fani mają na co czekać!

Viki Gabor zaliczyła wpadkę na Sylwestrze (fot. KAPiF)
Viki Gabor zaliczyła wpadkę na Sylwestrze (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także