"On gra w gry, ona kluski cedzi!" Uczestnicy nie mają czystych intencji?

Kornelia i Marek, "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Kornelia i Marek, "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

19.09.2023 16:59, aktual.: 19.09.2023 17:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie podejrzewają, że w kolejnej parze uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest ktoś, kto wcale nie przyszedł tam z zamiarem stworzenia związku. Skąd to wiedzą? Wpadli na trop afery.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym uczestnicy poznają się dopiero na ślubnym kobiercu, a łączą ich eksperci. Czy w tej edycji którejś parze uda się stworzyć zgrany duet? Widzowie już mają wątpliwości, bo jedna z bohaterek jest im znana. I to z zupełnie innego show...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kornelia i Marek - czy eksperci nie popełnili błędu?

Tym razem eksperci połączyli Kornelię z Poznania, urzędniczkę i pracownicę sklepu ze sprzętem sportowym i Marka z Bydgoszczy, wdrożeniowcem systemów medycznych. Julitta Dębska, psycholog i couch narracji, powiedziała, dlaczego wybrali akurat te dwie osoby.

Zdecydowałyśmy się połączyć Kornelię i Marka, ponieważ ta para naprawdę do siebie pasuje. Mają podobne wartości, tego samego szukają w małżeństwie. Osobowościowo świetnie się uzupełniają - wyznała w rozmowie z Party.

Kornelia, gdy zobaczyła męża, była zadowolona z wyboru specjalistów. Stwierdziła, że nie spodziewała się, że dobiorą jej takiego przystojnego i fajnego męża. Marek także nie wyglądał na niezadowolonego. Ciekawe, czy uda im się, wkładając odrobinę wysiłku, stworzyć prawdziwy związek na dłużej? Czy rozwiodą się, jak większość par, zanim sezon się skończy?

Internauci wątpią w czyste intencje Kornelii

Widzowie programu szybko wyłapali, że znają już twarz Kornelii z innego show. Kobieta próbowała bowiem swoich sił w "Top Model". To dlatego niektórzy podejrzewają, że wcale nie przyszła do programu, by szukać miłości, a po to, by zyskać na popularności.

Zauważono też, że kobieta przeszła niezłą metamorfozę. Jeszcze całkiem niedawno miała ciemne włosy. Teraz rozjaśniła je do blondu. Podobno jeśli chodzi o kolory na głowie, próbowała wielu kombinacji. Kornelia interesuje się także modą i szuka swojego stylu, bawiąc się stylizacjami.

Jak sądzicie? Czy to małżeństwo ma szansę przetrwać?

  • Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
  • Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
  • Kornelia, "Ślub od Pierwszego Wejrzenia"
  • Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
  • Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
  • Kornelia i Marek, "Ślub od pierwszego wejrzenia"
[1/6] Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"Źródło zdjęć: © fot. Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także