Pamiętacie Jessicę z "Rolnik szuka żony"? Teraz wystąpi w innym programie!

Jessica Miemiec
Jessica Miemiec
Źródło zdjęć: © Instagram

05.11.2023 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jessica niedawno zerwała zaręczyny, po czym ruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Tam brała udział w nagraniach do nowego programu.

Jessicę Miemiec pamiętamy z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka była wówczas wybranką Krzysztofa Zambrzuskiego, ale z ich związku nic nie wyszło. Od chwili zakończenia show minęło sporo czasu. Krzysztof zdążył już ułożyć sobie życie u boku innej kobiety, a Jessica zaręczyła się z przewodnikiem o imieniu Ryszard. To uczucie także nie przetrwało i jak widać, Jessica postanowiła spróbować swoich sił w zupełnie nowej roli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jessica Miemiec zerwała zaręczyny 

Jak donoszą media, Jessica była zaręczona z Ryszardem, jednak niedawno rzuciła pierścionkiem i poleciała w tropiki. 

Dwa lata temu zaręczyłam się z Rysiem, przewodnikiem wycieczkowym, do którego mówiłam Ricardo, ale niestety różnica wieku i odległość zniszczyły ten związek. Na dodatek jego mama kazała mi oddać pierścionek zaręczynowy, więc zdjęłam go z palca, rzuciłam i trzasnęłam drzwiami. Nie chcę go więcej widzieć - mówiła Jessica w rozmowie z portalem "ShowNews". 

Jessica Miemiec wystąpi w "Pamiętnikach z wakacji"

Miemiec wróciła niedawno z Wysp Kanaryjskich. Jak się okazuje, uczestniczyła tam w nagraniach do innego programu. Jessica wystąpi w "Pamiętnikach z wakacji".

Trwają poszukiwania naszych wakacyjnych bohaterów do nowych i jeszcze bardziej szalonych historii! Zapraszamy osoby dyspozycyjne i gotowe wyruszyć z Nami na 3-tygodniową przygodę na Wyspach Kanaryjskich. Dobrze słyszeliście, całe 3 tygodnie! Ale spokojnie... Nie martwcie się kosztami, bo zapewniamy loty, noclegi oraz pełne wyżywienie na miejscu! All Inclusive. Od Was wymagamy tylko bycia sobą i dyspozycyjności na pełne 3 tygodnie zabawy na planie! - brzmiało ogłoszenie.

Jessica zdecydowała się wypełnić zgłoszenie i wziąć udział w szalonym projekcie. Choć sama zainteresowana nie chce zdradzać szczegółów, w sieci krążą plotki, że uczestnicy za swój udział w programie poza darmowym pobytem na Wyspach Kanaryjskich mieli otrzymać po 3 tysiące złotych.

Nowe odcinki "Pamiętników z wakacji" będzie można zobaczyć pod koniec tego roku lub w styczniu 2024. 

  • Jessica Miemiec
  • Jessica Miemiec
  • Jessica Miemiec
  • Jessica Miemiec
  • Jessica Miemiec
  • Jessica Miemiec
[1/6] Jessica MiemiecŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także