Partnerka Marcina Hakiela jest zazdrosna o Dagmarę Kaźmierską? Nie zamierzała ukrywać prawdy

Partnerka Marcina Hakiela jest zazdrosna o Dagmarę Kaźmierską? Nie zamierzała ukrywać prawdy

Taniec z Gwiazdami IX edycja Polsat - odc. 3
n/z: Kazmierska Dagmara  Hakiel Marcin / Taniec z Gwiazdami IX edycja Polsat - odc. 3 - 2024-03-17 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Taniec z Gwiazdami IX edycja Polsat - odc. 3 n/z: Kazmierska Dagmara Hakiel Marcin / Taniec z Gwiazdami IX edycja Polsat - odc. 3 - 2024-03-17 / fot.KAPiF KAPIF.pl
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl
20.03.2024 19:35

Dominika, partnerka Marcina Hakiela, wyznała, co sądzi na temat plotek o jej ukochanym i Dagmarze Kaźmierskiej. Kobieta nie zamierzała owijać w bawełnę. Wspomniała także o Katarzynie Cichopek.

Marcin Hakiel, który po latach wrócił do "Tańca z gwiazdami", partneruje Dagmarze Kaźmierskiej, którą widzowie znają z programu "Królowe życia". Początkowo plotkowano o tym, że taneczni partnerzy wprost się nie znoszą, teraz zaczęły żyć swoim życiem plotki o potencjalnym romansie. Co na ten temat sądzi partnerka Marcina?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ukochana Marcina Hakiela o Katarzynie Cichopek

Gdy na jaw wyszedł związek Dominiki i Marcina, szybko okazało się, że kobieta poznała także dzieci tancerza. Czy miała okazję poznać także Katarzynę Cichopek, byłą żonę swojego ukochanego?

Nie, nie miałam tej przyjemności. Nie poznałam jej. Nie mam takiej potrzeby, żeby się z nią zapoznać. Jestem z Marcinem i to mi wystarczy - powiedziała w wywiadzie.

Partnerka Marcina Hakiela komentuje plotki o romansie tancerza z Dagmarą Kaźmierską

Kiedy ogłoszono pary, które w bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami" miały wystartować w wyścigu o Kryształową Kulę, w mediach zawrzało. Marcin Hakiel był ponoć bardzo niezadowolony z "przydzielonej mu" gwiazdy, czyli Dagmary Kaźmierskiej.

Po trzech odcinkach w mediach pojawiają się zupełnie inne głosy. Tancerz spędza z Dagmarą sporo czasu, niedawno był widziany z kwiatami dla niej, czy to oznacza coś więcej niż tylko wspólne treningi?

Dominika odniosła się do tych plotek.

Nie, nie, Dagmarę poznałam, to jest kobieta z klasą, więc absolutnie nie jestem zazdrosna. A czy w ogóle jestem zazdrosna? No, jestem, Marcin jest moim wybrankiem serca, więc zdarza mi się, przyznam się - przyznała w rozmowie z Kozaczkiem, dodając, że ten sam rodzaj zazdrości przejawia Marcin Hakiel.

Czyżby to miało uciszyć plotki?

Marcin Hakiel z partnerką, Dominiką
Marcin Hakiel z partnerką, Dominiką© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także