Po latach pokazała nagranie z castingu. "Przysięgnij, że nie będziesz więcej śpiewać"

Magdalena Swat
Magdalena Swat
Źródło zdjęć: © ONS

13.09.2023 12:14

Magdalena Swat wzięła udział w pierwszej edycji "Top Model". Latami wstydziła się swojego występu na castingu. Teraz nabrała dystansu i przypomniała, jak wyglądała 13 lat temu. Jest jak wino?

Magda Swat zjednała serca jury w Top Model. Choć zabronili jej śpiewać, to otworzyli przed dziewczyną świat mody. Niedawno kobieta przypomniała o sobie i wrzuciła do sieci video ze swojego castingu. Jej fani piszą, że teraz wygląda o niebo lepiej. I co ważne, nie dotrzymała obietnicy danej jurorom.

Magdalena Swat wystąpiła w Top Model

Magdalena weszła na wybieg pewnym krokiem i pozując, zaśpiewała piosenkę. Co prawda szybko przerwał jej Marcin Tyszka, ale odwaga dziewczyny zaimponowała jurorom i otrzymała ona możliwość wejścia do świata modelek.

Pamiętacie to?? Pierwsza edycja Top Model była 13 lat temu. Można by rzec, że ta dziewczyna z nagrania, która wchodzi i zaczyna śpiewać, już dawno nie przypomina mnie… Kiedyś wstydziłam się tego nagrania, nie mogłam na nie patrzeć ani słuchać, ponieważ czułam zażenowanie… teraz z perspektywy czasu myślę... Wow, ale byłam odważna, jak ja dałam radę w ogóle jakkolwiek zaśpiewać. Brawo! Z sentymentem wspominam ten czas, w którym czułam, że świat stoi przede mną otworem. Czuje wdzięczność za tę odwagę, która zaprowadziła mnie w piękne miejsca. Z wiekiem coraz trudniej wierzyć, że naprawdę wiele możemy, ale to bardzo ważne, żeby o tym pamiętać … i zawsze lepiej spróbować niż żałować ;) Ps. I tak będę śpiewać - napisała pod nagraniem.

Okazuje się, że dopiero teraz dojrzała do tego, by spojrzeć na siebie mniej krytycznym okiem. Magda Swat nadal śpiewa, kilka miesięcy temu wrzuciła do sieci nagranie autorskiej piosenki o podróży do Azji.

Jej fani zwracają uwagę, że jest jak wino i teraz wygląda o wiele lepiej niż podczas castingu do programu. Trzeba przyznać, że Magda doskonale wie, jak podkreślić swoją urodę. Nadal także jest posiadaczką długich i wyjątkowo zgrabnych nóg.

  • Magda Swat
  • Magda Swat
  • Magda Swat
  • Magda Swat
[1/4] Magda Swat Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także