Polacy pokochali ją jako Francescę z "Rancza". Jak mocno zmieniła się Anna Iberszer?

Polacy pokochali ją jako Francescę z "Rancza". Jak mocno zmieniła się Anna Iberszer?

Tak zmieniła się Anna Iberszer (fot. KAPiF)
Tak zmieniła się Anna Iberszer (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
23.02.2024 15:10, aktualizacja: 23.02.2024 17:34

Jako policjantka Francesca w kultowym "Ranczu" rozkochała w sobie Polaków. Niestety, produkcja kolejnych sezonów została wstrzymana. Jak obecnie radzi sobie Anna Iberszer? Ciężko zaprzeczyć, że aktorka mocno się zmieniła.

Ranczo pozostaje jednym z najcieplej wspominanych seriali w historii TVP. Kultowa produkcja, której fabuła koncentrowała się na losach mieszkańców wsi Wilkowyje, nie doczekała się jednak nigdy należytego finału. Od lat widzowie mają nadzieję na to, że powróci na ekrany, najprawdopodobniej jednak tak się nie stanie.

Postacie z Rancza przeniknęły do polskiej popkultury. Przykładem tego jest policjantka Franscesca, w którą wcieliła się Anna Iberszer. Uwagę widzów zwróciła nie tylko talentem, ale także urodą. Jak mocno się zmieniła przez te wszystkie lata?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Iberszer po latach. Sporo się zmieniła?

Po zakończeniu prac na planie Rancza Iberszer nie próżnowała. Do tej pory możemy oglądać ją w nowych polskich produkcjach, zarówno w serialach, jak i filmach. Widzowie kojarzyć ją mogą m.in. jako doktor Laurę z serialu Uroczysko, w której główną rolę gra Antoni Królikowski.

Sporo podziało się również w jej życiu prywatnym. W 2012 roku powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, aktorowi Tomaszowi Drabkowi. Jak przyznała gwiazda w rozmowie z Newseria Lifestyle, praca w tej samej branży mocno ich do siebie zbliżyła:

Trudno mi sobie wyobrazić, żeby mógł to zrozumieć ktoś spoza branży. Tzn. w momencie, kiedy mi się nawarstwia i czasowo, i psychicznie, wiadomo, że jak się zbliża premiera, do tego są spektakle, to to napięcie rośnie i obydwoje wiemy, jak to działa.

Anna Iberszer mocno zmieniła się od czasu, gdy po raz ostatni mieliśmy okazję zobaczyć ją w Ranczu. Przekonajcie się sami!

Anna Iberszer - jak zmieniła się gwiazda "Rancza"? (fot. KAPiF)
Anna Iberszer - jak zmieniła się gwiazda "Rancza"? (fot. KAPiF)© KAPiF | KAPIF.pl
Anna Iberszer - jak zmieniła się gwiazda "Rancza"? (fot. KAPiF)
Anna Iberszer - jak zmieniła się gwiazda "Rancza"? (fot. KAPiF)© Licencjodawca
Anna Iberszer - jak zmieniła się gwiazda "Rancza"? (fot. KAPiF)
Anna Iberszer - jak zmieniła się gwiazda "Rancza"? (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także