Rewolucja w "Naszym nowym domu"! Polsat podjął decyzję

Rewolucja w "Naszym nowym domu"! Polsat podjął decyzję

Zmiany w programie "Nasz nowy dom"
Zmiany w programie "Nasz nowy dom"
Źródło zdjęć: © AKPA
10.05.2024 09:38, aktualizacja: 10.05.2024 10:06

Trwająca edycja programu "Nasz nowy dom" mocno różni się od poprzednich. Zmiany widać gołym okiem, a to nie koniec nowości. Od kolejnej edycji ekipa pomoże nie tylko najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym rodzinom.

"Nasz nowy dom" to jeden z hitów Polsatu. Fani programu z zapartym tchem śledzą zmiany w domach i mieszkaniach potrzebujących. Ekipa remontowa ma tylko 5 dni, aby przeprowadzić remont, a rodzina w tym czasie wybiera się na wakacje, których najczęściej nie mieli od wielu lat. Od nowej edycji ekipa remontowa z Elżbietą Romanowską na czele mają pomagać na szerszą skalę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sukces programu "Nasz nowy dom". Powstanie kolejna edycja

Po wielu latach na antenie Polsatu, "Nasz nowy dom" został odświeżony. Główną zmianą było zastąpienie Katarzyny Dowbor Elżbietą Romanowską. Taka decyzja zapadła, gdy dyrektorem stacji został Edward Miszczak, który chciał wprowadzić swoje porządki. I choć na początku widzowie nie mogli przyzwyczaić się do nowej prowadzącej, to teraz Romanowska radzi sobie naprawdę nieźle, co potwierdzają internauci komentujący odcinki. Ponadto w programie remontowane były nie tylko domy, ale również mieszkania. Tegoroczna edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów i nie powinno dziwić, że na jesień powstanie kolejna, natomiast w jeszcze innej formule.

Duże zmiany w kolejnej edycji "Naszego nowego domu". Program pomoże także instytucjom

Już teraz Polsat przekazał dobre wieści dla fanów programu "Nasz nowy dom". Powstanie kolejna, 23. edycja, w której po raz kolejny nie zabraknie nowości. Największą zmianą będzie wsparcie nie tylko najbiedniejszych rodzin, ale również instytucji pomagających chorym oraz dzieciom. Chodzi więc o szpitale, przychodnie czy domy dziecka. Ponadto stacja poinformowała, że program nie będzie nadawany tak jak w tej edycji dwa razy w tygodniu, a tylko raz - jedynie w czwartki.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także