Polsat podjął decyzję. Wiadomo, co dalej z "TZG" i "TTBZ"

Polsat podjął decyzję. Wiadomo, co dalej z "TZG" i "TTBZ"

Polsat będzie kontynuował "TzG" i "TTBZ"
Polsat będzie kontynuował "TzG" i "TTBZ"
Źródło zdjęć: © AKPA
12.05.2024 12:51

Sezon z nowościami telewizyjnymi dobiega końca. Finał "Tańca z gwiazdami", za nami i już za moment zakończy się również "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Obydwa programy przyciągały sporą publiczność przed ekranami i decyzja Polsatu nie powinna dziwić.

Bez wątpienia po objęciu przez Edwarda Miszczaka funkcji dyrektora Polsatu, w stacji zaczęło dziać się dużo lepiej. Oczywiście nie brakowało na starcie kontrowersji, bowiem postanowił odświeżyć on nie tylko programy, ale także prowadzących i formuły niektórych z tytułów. Jeśli chodzi jednak o hity tej wiosny, czyli "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to stacja nie pożałowała zaproszenia gwiazd wielkiego formatu, a to odbiło się to na oglądalności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Taniec z gwiazdami" przyciągnął miliony. W tle sprawa z Dagmarą Kaźmierską

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" była niezwykle zacięta i tak naprawdę do końca nie było wiadomo, kto zgarnie Kryształową Kulę. W finale spotkała się Maffashion, Roxie Węgiel i Anita Sokołowska. Niespodziewanie to aktorka "Przyjaciółek" zwyciężyła, jednak dużo więcej mówiło się o innej uczestniczce. Największe emocje wzbudzała Dagmara Kaźmierska, której sprawa związana z jej przeszłością mocno odbiła się zarówno na celebrytce, jak i stacji. Mimo to Polsat mógł pochwalić się oglądalnością tanecznego show na poziomie 1,7 mln widzów. Oznacza to, że program w stosunku do poprzedniej edycji oglądało średnio pół miliona więcej osób!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w gwiazdorskim wydaniu. Strzał w dziesiątkę

Równie dobrze wyglądał inny hit stacji. Polsat postanowił stworzyć gwiazdorską edycję "Twojej Twarzy", ze względu na jubileusz 20. serii programu. Zaproszone zostały gwiazdy, które wcześniej wygrały, bądź walczyły o zwycięstwo, a wśród nich znalazło się miejsce dla Kasi Skrzyneckiej czy Kacpra Kuszyńskiego i Stefano Terrazzino. Tym samym Edward Miszczak - według Nielsena - mógł liczyć na oglądalność rzędu 1,33 mln. To również ponad 150 tysięcy osób więcej niż w przypadku poprzedniego sezonu. Dlatego też nie powinno dziwić, że zarówno "Taniec z gwiazdami", jak i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawią się po raz kolejny w przyszłym sezonie.

"Taniec z gwiazdamim" okazał się największym hitem Polsatu
"Taniec z gwiazdamim" okazał się największym hitem Polsatu© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także