Prześlizgnął się przez casting? Rolniczka zachwycona, a widzowie podnoszą larum

Prześlizgnął się przez casting? Rolniczka zachwycona, a widzowie podnoszą larum

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony
Źródło zdjęć: © Instagram
25.09.2023 14:06

Widzowie próbują ostrzec Agnieszkę, uczestniczkę programu "Rolnik szuka żony", że kandydat, którego wybrała, jest im doskonale znany. I nie widzą w nim godnego zaufania partnera. Na takie reakcje jest już jednak za późno...

Za nami drugi odcinek show "Rolnik szuka żony". Agnieszka poznała kandydatów do swojego serca. Jednego z nich rozpoznali widzowie. Nie mają o nim dobrego zdania. Skąd go kojarzą?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" zauroczona Karolem

Agnieszka zgłosiła się do programu, by tu poszukać szczęścia, a być może także i miłości swojego życia. Kilka par przecież pobrało się, niektórzy mają już dzieci. Ponieważ ona także chciałaby założyć rodzinę, nie czekała na mannę z nieba. Agnieszka dość dokładnie opisała swój ideał.

Szuka wysokiego, a także szerokiego w barach mężczyzny, z uporządkowanym życiem zawodowym oraz poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. Pan idealny powinien mieć od 35 do 50 lat. Udało się dopasować kilku kandydatów, którzy także zgłosili się do "Rolnik szuka żony", do tych wymagań, a Agnieszka już ich nawet poznała. A niektórzy wpadli jej wyraźnie w oko.

Karol, który ze wzruszeniem opowiadał o tym, ze samotnie wychowuje syna, wyraźnie zainteresował Agnieszkę. Wydawał jej się uczuciowy i wrażliwy. Dodatkowo zapunktował u kobiety, gdyż podarował jej rysunek konia, mówiąc, że pochodzi od lokalnego artysty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony" - kto przeprowadzał casting?

Widzowie raz dwa zorientowali się, że doskonale znają Karola. I że jest on tak naprawdę zupełnie innym człowiekiem, niż przedstawił się w programie. Autorką obrazka, który Karol wręczył Agnieszce jest Karina Koch, znana z "Chłopaków do wzięcia". Zamieściła zdjęcie swojego rysunku.

I jest mój konik. To ja ta artystka. Bardzo mi miło, że pokazali go w programie. Dzień przed nagraniami byliśmy w Mosznej i tam były obrazy koni, to mi się przypomniały czasy szkoły, że rysowałam. I tak właśnie pomyślałam, że może narysuję konia i dam Karolowi. Nocą rysowałam i potrzebowałam parę prób, nim w miarę wyjdzie - wyznała na Facebooku.

Fani "Rolnik szuka żony" od razu zareagowali i chcieli wyprowadzić rolniczkę z błędu. Zaczęli pisać, między innymi, o jego wulgarnych komentarzach, na które łatwo natknąć się w sieci.

  • Nadaje się na aktora ! Myślałam że to debiut ale już tv odwiedził.
  • Obrazek dostał od Kariny. Ten to ma parcie na szkło. Szansa na sukces, rolnik szuka żony a zaraz pewnie będą Trudne sprawy. Z Kariną z Chłopaków do wzięcia mu nie wyszło to teraz wszędzie próbuje. Nudny facet a rolniczka z jajem, dzieci z tego nie będzie.
  • Wydawał się bardzo fajny, ale później dowiedziałam się, że startował do Kariny z chłopaków i czar prysł.
  • Haha Karol szuka poklasku, bo z Kariną i Stefanem coś nie pykło.
  • Lokalny artysta ? Karinka konia narysowała? - pisali fani.

Niestety, wielu widzów programu nie wie, że na takie rady jest już za późno. Program nagrywany był bowiem kilka miesięcy temu i uczestnicy swoich wyborów już dokonali. Pozostaje oglądać kolejne odcinki i wierzyć w intuicję Agnieszki.

  • Rolnik Szuka żony
  • Rolnik Szuka żony
  • Rolnik Szuka żony
[1/3] Rolnik Szuka żony Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także