"Pytanie na śniadanie": Beata Tadla znów pod ostrzałem widzów. Wytknęli jej duży błąd

Widzowie "Pytanie na śniadanie" są oburzeni. Skrytykowali Beatę Tadlę.
Widzowie "Pytanie na śniadanie" są oburzeni. Skrytykowali Beatę Tadlę.
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif

11.02.2024 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Tadla, nowa prowadząca "Pytania na śniadanie", od początku budzi skrajne emocje. Po serii wpadek internauci zarzucają jej brak profesjonalizmu i domagają się jej odejścia z programu.

Widzowie programu "Pytanie na Śniadanie" nie pozostawiają suchej nitki na nowej prowadzącej, Beacie Tadli. Krytykują ją za popełnione błędy, które nie umknęły ich uwadze. Jakie zarzuty padają pod adresem tej doświadczonej dziennikarki?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beacie Tadli zarzucono brak taktu w prowadzeniu "Pytania na śniadanie"

Beata Tadla ponownie nie uniknęła krytyki w "Pytaniu na Śniadanie". Widzowie wytykają jej brak umiejętności dawania gościom wystarczającej przestrzeni do wypowiedzi. Zdaniem niektórych dziennikarka przerywa zaproszonym osobom i nie pozwala im wyrazić swoich opinii w sposób kompletny.

Pani Beato, dajcie tym ludziom dojść do słowa!" - apeluje jeden z komentujących na Facebooku. "Szkoda zapraszać ciekawych gości, skoro i tak nie mają możliwości zaprezentować swojej wiedzy. - dodaje kolejny.

Wskazują, że prowadzący program, Tomasz Tylicki, prezentuje się lepiej, kierując krótkie i zwięzłe pytania oraz skupiając się na słuchaniu gości.

Są ciekawe tematy i szkoda zabierać czas gościom. W temacie bólu brzucha lekarz nie zdążył wszystkiego omówić, a było ciekawie. Pan Tomasz Tylicki jest lepszym prowadzącym "PnŚ", zadaje krótkie, konkretne pytania i ogranicza się do słuchania, wczuwa się w rolę słuchacza, widza. - porównywali internauci prowadzących.

Czy Beata Tadla utrzyma pracę w "Pytaniu na śniadanie"?

Spadająca oglądalność programu i rosnąca frustracja widzów w najgorszym wypadku mogą postawić pod znakiem zapytania dalszą przyszłość Beaty Tadli w "Pytaniu na śniadanie".

Czy Tadla weźmie sobie do serca krytyczne uwagi i zmieni swój styl prowadzenia programu? A może szefowie TVP zdecydują się na kolejną zmianę w obsadzie śniadaniówki?

Czy Beata Tadla utrzyma się w "Pytaniu na śniadanie"?
Czy Beata Tadla utrzyma się w "Pytaniu na śniadanie"?© KAPif | KAPIF.pl
Beata Tadla znów pod ostrzałem krytyki! Widzowie "Pytania na śniadanie" zarzucają jej brak profesjonalizmu
Beata Tadla znów pod ostrzałem krytyki! Widzowie "Pytania na śniadanie" zarzucają jej brak profesjonalizmu© KAPif | KAPIF.pl
Widzowie "Pytania na śniadanie" oburzeni zachowaniem Beaty Tadli.
Widzowie "Pytania na śniadanie" oburzeni zachowaniem Beaty Tadli.© KAPif | KAPIF.pl

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także