Remont w "Nasz nowy dom" oburzył widzów. Martwią się o uczestników. "Czy to bezpieczne"?

Remont w "Nasz nowy dom" oburzył widzów. Martwią się o uczestników. "Czy to bezpieczne"?

Widzowie krytykują remont w "Nasz nowy dom"
Widzowie krytykują remont w "Nasz nowy dom"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
16.03.2024 08:00

"Zabrakło kasy i wyszło po taniości" - to tylko jedna z surowych ocen widzów po najnowszym remoncie w "Nasz nowy dom". Pojawiły się nawet opinie, że niektóre rozwiązania mogą stanowić niebezpieczeństwo dla rodziny. Czy naprawdę wyszło aż tak źle?

"Nasz nowy dom" cieszy się niezmienną popularnością widzów, choć po zwolnieniu Katarzyny Dowbor i pojawieniu się w jej miejsce Elżbiety Romanowskiej wiele osób nie kryło zawodu. Fani formatu przyzwyczaili się jednak do nowej gospodyni. Mimo to ostatnia odsłona budzi nadal mieszane uczucia. Część osób uważa, że w poprzednich sezonach remonty były lepiej zaplanowane. Takie głosy z pewnością nie ucichną po ostatnim odcinku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nieudany remont w "Nasz nowy dom"? Widzowie martwią się o bezpieczeństwo

W najnowszym odcinku "Nasz nowy dom" ekipa programu pomagała 35-letniej Magdzie i dwójce jej dzieci. Choć uczestniczka nie kryła wzruszenia efektami prac i była zachwycona metamorfozą wnętrz, widzowie nie podzielali jej entuzjazmu. Pojawiły się opinie, że przestrzeń została zaaranżowana niezbyt pomysłowo, a niektóre rozwiązania mogą wręcz stanowić zagrożenie, jak telewizor rzekomo ustawiony zbyt blisko kominka czy drabina na piętro.

Nie spali się, nie stopi się, nie nagrzeje? Czy to na pewno bezpieczne? (...) Przy małych dzieciach ta drabina jest mega niebezpieczna (...) Miałam takie wrażenie, że zabrakło kasy i wszystko poszło po taniości (...) "Brak przedpokoju i szaf - wytykali niezadowoleni widzowie.

Nie wszyscy widzowie podchodzili jednak krytycznie do najnowszego remontu.

Remont w "Nasz nowy dom" podzielił widzów

Nie wszystkim widzom przypadł do gustu efekt remontu domu pani Magdy, ale sama uczestniczka została zasypana komplementami.

Ale fajna dziewczyna. Mądra, pracowita i taka ładna. I jakie cudne dzieciaczki. Ciesze się, że jej pomogliście (...) To był bardzo wzruszający odcinek. Mama bohaterka, fighterka. Dobrze jednak, że remont domu dokończyła ekipa Polsatu (...) I dla takich chwil właśnie powstał ten program i niech trwa jak najdłużej. Cudna kobieta, niech teraz już tylko i wyłącznie szczęście gości u tej rodzinki — czytamy w komentarzach.

Najważniejsze, że bohaterka odcinka jest zadowolona z efektów remontu.

Remont w "Nasz nowy dom" wywołał kontrowersje
Remont w "Nasz nowy dom" wywołał kontrowersje© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także