Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia?", ale na swoich warunkach? Postawił sprawę jasno

Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia?", ale na swoich warunkach? Postawił sprawę jasno

Robert Janowski wróci do "Jakiej to melodii" po sporych zmianach
Robert Janowski wróci do "Jakiej to melodii" po sporych zmianach
Źródło zdjęć: © AKPA
01.03.2024 12:08

Po zmianach w TVP powrócił temat Roberta Janowskiego w "Jakiej to melodii?". Artysta miał wyrazić chęć ponownego prowadzenia programu, ale tylko po spełnieniu jego warunków. Lista zastrzeżeń jest bardzo długa.

Robert Janowski przez lata prowadził "Jaka to melodia?" i to właśnie z nim większość telewidzów kojarzy ten program. Od 2018 roku nastąpiły jednak duże zmiany w produkcji i jego miejsce zajął Norbi. Aktualnie prowadzącym muzyczne show jest Rafał Brzozowski, ale według medialnych doniesień ma pożegnać się z programem w niedalekiej przyszłości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Powrót Janowskiego do "Jaka to melodia"? Aktualnie nie narzeka na brak pracy

Tuż po trzęsieniu ziemi w Telewizji Polskiej spekulowano, że Janowski bardzo szybko wróci do "Jaka to melodia?". I choć rozmowy trwały, to aktualnie związany jest on z Polsatem, gdzie zasiądzie w jury jubileuszowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dlatego mówi się, że najwcześniej wróci do TVP w okolicach września, czyli kolejnej ramówki. Tylko żeby tak się stało, muzyczny program musi przejść małą metamorfozę.

Warunki Roberta Janowskiego. Tylko wtedy wróci do "Jaka to melodia"

Fani programu "Jaka to melodia?" z pewnością byliby zadowoleni, gdyby legendarny prowadzący show powrócił do pracy. Najpierw jednak TVP musi dokonać sporych zmian. Jego głównym warunkiem jest usunięcie piosenek disco polo z programu i zaproszenie do współpracy gwiazd, które nie miały po drodze z minioną Telewizją Polska, jak np. Kayah. Według Janowskiego, "Jaka to melodia?" stała się w ostatnich latach przaśna. Ponadto nie widzi pola do współpracy z DJ Adamusem, który występuje tam w roli eksperta. Co jeszcze musiałoby się zmienić? Tego dowiedział się "Plotek" od swojego informatora.

Janowski chce też powrotu publiczności. Zrezygnowano z niej w pandemii i nie wrócono później do niej, a według Roberta to duży błąd. Mówił, że dodawała do programu klimatu i zachęcała uczestników do rywalizacji, podkręcając tempo gry - powiedział.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Robert Janowski postawił warunki Telewizji Polskiej
Robert Janowski postawił warunki Telewizji Polskiej© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także