Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia?". Niejednoznaczna odpowiedź

Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia?". Niejednoznaczna odpowiedź

Robert Janowski o powrocie do "Jakiej to melodii?"
Robert Janowski o powrocie do "Jakiej to melodii?"
Źródło zdjęć: © KAPiF
28.03.2024 11:56, aktualizacja: 28.03.2024 13:25

Po zmianach w Telewizji Polskiej temat Roberta Janowskiego i "Jakiej to melodii?" znów stał się przedmiotem rozmów. Muzyk przez lata był twarzą tego programu i coraz częściej mówi się o jego powrocie do muzycznego show. Niedawno sam Janowski zabrał głos w tej sprawie. Jest szansa, że już niebawem fani zobaczą go w TVP?

Robert Janowski i prowadzona przez niego "Jaka to melodia?" cieszyły się nieprzerwaną popularnością przez ponad dwie dekady. Z programem pożegnał się w 2018 roku, kiedy to w roli prowadzącego zatrudniono najpierw Norbiego, a potem Rafała Brzozowskiego, który do dziś jest prowadzącym teleturnieju. Od kilku lat Janowski współpracuje z Polsatem, gdzie zasiada w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jednak coraz częściej mówi się o jego powrocie do programu Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Janowski o powrocie do "Jakiej to melodii?". "Z przyjemnością udzielę specjalnego wywiadu"

Podczas jednego z niedawnych wywiadów Robert Janowski został zapytany przez "Pomponika" o ewentualny powrót do TVP i "Jakiej to melodii?". Wypowiedź artysty była dość zaskakująca i wymijająca jednocześnie. Zaznaczył, że to nie czas na taką rozmowę, bowiem teraz skupia się na programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Janowski uchylił się więc od odpowiedzi, ale ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, czy powróci do legendarnego już muzycznego show telewizji publicznej.

Póki co robimy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", edycję, na którą wszyscy czekaliśmy, w tym ja, jako juror. Jak skończy się program, zapraszam, z przyjemnością udzielę specjalnego wywiadu - odpowiedział krótko we wspomnianym wywiadzie Janowski.

Specjalna edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To na niej skupia się Robert Janowski

Nic dziwnego, że Janowski obecnie nie chce rozmawiać o powrocie do TVP. W końcu zasiada obecnie w jury specjalnej, jubileuszowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Biorą w niej udział najlepsi z najlepszych ze wszystkich dotychczasowych edycji.

Program cieszy się dużym zainteresowaniem, a poziom wokalny zadziwia wszystkich. Z wypowiedzi Roberta Janowskiego na temat "TTBZ" wynika, że jest on zafascynowany swoją aktualną pracą i z pewnością będzie mu trudno podjąć decyzję na temat swojej niedalekiej przyszłości.

Robert Janowski świetnie czuje się w roli jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Robert Janowski świetnie czuje się w roli jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także