Roksana Węgiel nie wygra "Tańca z gwiazdami"? Przecieki ze stacji mówią same za siebie

Roksana Węgiel nie wygra "Tańca z gwiazdami"? Przecieki ze stacji mówią same za siebie

Roxie nie ma szans na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"?
Roxie nie ma szans na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © AKPA
01.05.2024 17:51

Wielkimi krokami zbliża się finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Od samego początku murowaną faworytką do zwycięstwa byłą Roksana Węgiel. Jak się okazuje, dużo większe szanse daje się innej uczestniczce. Przekonuje o tym osoba związana z programem.

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" stoi na bardzo wysokim poziomie. Świadczą o tym przede wszystkim noty i zachwyty jurorów. W walce o Kryształową Kulę pozostały trzy panie - Anita Sokołowska, Maffashion, a także Roksana Węgiel. I choć od samego początku to właśnie piosenkarka była faworytką, okazuje się, że większe szanse na wygraną ma inna uczestniczka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel zachwyca w "Tańcu z gwiazdami". Jej występy są niemalże idealne

Roxie Węgiel wraz z Michałem Kassinem nie boją się trudnych choreografii czy akrobacji. Para radzi sobie wyśmienicie, co tylko potwierdza fakt, że otrzymali najwyższą notę od jury w większości odcinków tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Nawet w półfinałowym odcinku jurorzy nie mieli się do czego przyczepić, dając im łącznie 80 punktów, co było jedynym takim przypadkiem w minioną niedzielę. Jednak taniec i noty jurorskie to jedno, a drugi to sympatia stacji oraz głosy telewidzów.

Roxie Węgiel nie ma szans na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"? Poprzednie edycje mogą to potwierdzać

Choć Roxie na parkiecie "Tańca z gwiazdami" radzi sobie najlepiej, to wydaje się, że to nie do niej trafi Kryształowa Kula. Informator Show News zasugerował, że wystarczy przyjrzeć się ostatnim zwycięzcom tanecznego show i co ciekawe, większość z nich albo od dawna była związana z Polsatem, albo stacja miała wobec nich plany. I tak, Ilona Krawczyńska, Edyta Zając czy Piotr Mróz, to przecież gwiazdy związane ze stacją. Wydaje się więc, że w tym roku największe szanse na ostateczny triumf ma gwiazda "Przyjaciółek", Anita Sokołowska, której zarzuca się od kilku odcinków, że jest mocno faworyzowana przez jury, ale też social media "Tańca z gwiazdami".

Informator tylko potwierdził te doniesienia:

Wystarczy spojrzeć na to, kto ostatnio wygrywał "Taniec z Gwiazdami". To osoby ściśle związane z Polsatem albo takie, wobec których stacja miała konkretne plany. (...) Tak samo jest z Anitą Sokołowską, która przez "Przyjaciółki" stała się jedną z twarzy Polsatu, a jakoś ją trzeba zagospodarować, bo Socha czy Liszowska mają swoje ścieżki zawodowe. Zresztą nikt z bardzo znanych osób od dawna nie wygrał show - dodaje we wspomnianej rozmowie osoba związana z Polsatem.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także