"Rolnicy. Podlasie". Andrzej w ogniu krytyki. Jest już pomysł, kim go zastąpić

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej w ogniu krytyki. Jest już pomysł, kim go zastąpić

Andrzej Onopiuk (YouTube)
Andrzej Onopiuk (YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube
20.11.2023 12:51, aktualizacja: 20.11.2023 16:05

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej Onopiuk z Plutycz dostaje ostatnio krytykę jako gospodarz. Internauci mają już jednak swojego kandydata, którego chętnie widzieliby w tej roli. Odpowiedź może zaskoczyć - to osoba bardzo bliska rolnikowi.

Rolnicy. Podlasie to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw. Jedną z centralnych postaci jest Andrzej Onopiuk z miejscowości Plutycze, który ostatnio zaczął budzić sporo emocji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy Marta Krupa wciąż jest singielką?

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej nie nadaje na gospodarza?

41-letni mężczyzna dostał niemałe gospodarstwo od swojego ojca. Przez jakiś czas nie wprowadzał tam żadnej rewolucji, od niedawna jednak ochoczo ruszył do ciężkiej pracy. W ten oto sposób należący do niego obszar przeżywa swoją drugą młodość. Rolnikowi udało się m.in. wybudować imponujący dom i postawić nowe ogrodzenie. Wszystko wskazuje jednak na to, że to dopiero początek ambitnych planów.

Mimo wszystko, Andrzejowi mocno dostaje od widzów programu. Wielu z nich uważa, że nie nadaje się on do prowadzenia gospodarstwa. Kierują natomiast swoją uwagę na brata rolnika, Jarka, który robi na nich coraz większe wrażenie swoim podejściem do pracy. Działa sprawnie, szybko i precyzyjnie. Wielu znajduje w tym zestawie cech idealnego kandydata.

Rolnik skrytykowany pod filmem

Skalę krytyki można zobaczyć m.in. pod filmikami, które Andrzej publikuje na kanale youtubowym swojego gospodarstwa. Często pojawia się na nich Jarek, którego gościnne występy przyjmowane są z dużą aprobatą.

On musi jechać na pole, a Jarek wszystko załatwi.
Chyba lepiej jak Gienek by przepisał gospodarstwo Jarkowi. Andrzej by robił jako parobek. Lepiej by to funkcjonowało i prosperowało.
Tylko się stoi i obserwuje pracę - specjalność Andrzeja.

To tylko przykłady opinii internautów. A co wy sądzicie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także