"Rolnicy. Podlasie". Rewolucje w życiu Andrzeja. Dla kogo ta metamorfoza?

Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz
Źródło zdjęć: © YouTube

01.02.2024 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" przeszedł przemianę. Krążą pogłoski, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta.

Andrzej z Plutycz stał się jednym z najpopularniejszych bohaterów programu emitowanego przez Fokus TV. "Rolnicy. Podlasie" to format, który przedstawia losy osób związanych z gospodarstwem rolnym. Andrzej i jego ojciec Gienek stali się niezwykle popularni. Założyli nawet kanał na Youtube, który śledzi ponad 110 tysięcy osób. Tam można oglądać relacje z ich codzienności. Niedawno obaj panowie znaleźli się pod ostrzałem fanów, którzy twierdzą że rolnicy zaniedbują swoje zwierzęta. Teraz Andrzej znów jest na językach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz przeszedł metamorfozę

Najwyraźniej coś poważnego dzieje się w życiu Andrzeja, skoro zdecydował się na zmianę. Rolnik wybrał się do salonu fryzjerskiego w Białymstoku, skąd wyszedł z zupełnie nowym wizerunkiem. Andrzej przygotowuje się w ten sposób do podróży do Szklarskiej Poręby. 41-latek opuści swoje gospodarstwo aż na 3 tygodnie. 

Andrzej z Plutycz ma nową ukochaną? 

Zdaniem fanów, Andrzej poznał kogoś nowego. Co innego mogłoby być powodem do wyjazdu na 3 tygodnie? Plotki podsycił sam Andrzej, wspominając o związku na odległość przy okazji naprawy ściany, którą rozbił byk, aby przedostać się do krowy. 

- U ludzi jest podobnie tak jak u zwierząt. Jak chce się kogoś poznać, to mężczyzna potrafi tysiące kilometrów przejechać za tą drugą połówką. Bo ja coś o tym wiem, u mnie też taka sytuacja jest. Tak samo byk. Poczuł, że coś mu może wyjść z tego i wyłamał ścianę - wyznał. 

Z informacji o wyjeździe na pewno ucieszą się sąsiedzi Andrzeja, którzy mają go dość. Wszystko dlatego, że jego popularność ściąga do Plutycz ciekawskich fanów, co zakłóca spokojne, wiejskie życie.

Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także