"Rolnik szuka żony", a Marta Paszkin szuka dwuosobowego wózka. Fani się cieszą: "Będą bliźniaki". Szybko odpowiedziała

Marta Paszkin
Marta Paszkin
Źródło zdjęć: © Instagram

22.10.2023 09:28

Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony" niedługo powita na świecie kolejną pociechę. Dla fanów nie jest to takie oczywiste i wieszczą bliźniaki. Skąd to ich przekonanie? Wystarczyło jedno zdanie Marty...

Marta Paszkin i jej mąż poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Są jedną z najbardziej lubianych przez widzów par i stanowią udane małżeństwo. Szybko zdecydowali się na powiększanie rodziny i niedługo urodzi im się kolejna pociecha.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin w ciążowej sesji zdjęciowej

Przyszła mama zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej, która dokumentuje to, jak wyglądała z brzuszkiem. To piękna pamiątka na kolejne lata. Sesja Marty była dość prosta i nieprzekombinowana.

Kobieta nie zdecydowała się na modne teraz sesje w plenerze, w długich, tiulowych sukniach albo nago. Fotografie pokazują za to ciepło i radość z przyszłego macierzyństwa. Marta Paszkin prezentuje się na nich wyjątkowo pięknie i wręcz promienieje.

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin czeka na bliźniaki?

Choć nigdy wcześniej Marta nie sugerowała, że jest w ciąży bliźniaczej, zaczęły się spekulacje. Wszystko przez jedno zdanie, którym podzieliła się w mediach społecznościowych. A dokładnie poszło o model wózka, którego szuka rolniczka.

Nasz obecny jest super i mógłby być dla następnego dzidziusia, gdyby nie to, że potrzebujemy przecież wózka dwuosobowego. Na razie się jeszcze za nim nie rozglądałam - wyznała.

Fani od razu skojarzyli potrzebę posiadania podwójnego wózka z bliźniaczą ciążą i zaczęli wprost w komentarzach cieszyć się z tego faktu. Marta Paszkin od razu sprostowała sytuację.

No nie, ale Adaś potrzebuje jeszcze wózka. A a propos tych bliźniaków, nie poszliśmy przed weselem sprawdzić, bo ja się bałam właśnie, że to będą bliźniaki. Ja wiem, że to jest szczęście, ale na weselu to już w ogóle bym się nie bawiła.

Okazuje się, że w rodzinie rolników pojawi się jednak jedna pociecha. Na malucha nie trzeba będzie długo czekać. Liczymy, że Marta i jej mąż pochwalą się nim, jak tylko się urodzi.

Jesteście fanami tej rodziny?

  • Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała kreację na wesele
  • Marta Paszkin w ciąży
  • Marta Paszkin w ciąży
[1/3] Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała kreację na weseleŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także