"Rolnik szuka żony". Ciężarna Ania dalej TO robi. Wydało się

"Rolnik szuka żony"
"Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

18.01.2024 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z par, której udało się stworzyć związek po programie "Rolnik szuka żony" jest Jakub i Ania. Poznali się podczas 10. edycji show, a teraz spodziewają się dziecka. To nie przeszkadza kobiecie pracować w gospodarstwie.

"Rolnik szuka żony" to jeden z popularniejszych programów rozrywkowych TVP. Emitowany jest od 2014 roku, kiedy to widzowie mogli poznać losy pierwszych rolników poszukujących miłości. Show prowadzi Marta Manowska, która świetnie wpisała się w formułę programu. Niedawno para z 10. edycji programu poinformowała swoich fanów o zaręczynach i ciąży. Jakub i Ania na początku budzili spore kontrowersje, jednak potem zyskali sympatię telewidzów, a oni sami stworzyli związek, który niedługo zamieni się w rodzinę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zdjęcia Ani zaskakują. Kobieta dalej pracuje

Niebawem, bo na wiosnę przyjdzie wyczekiwane dziecko Jakuba i Ani. To nie przeszkadza kobiecie, aby dalej pracować, o czym poinformował w swoich social mediach jej narzeczony, dumnie prezentując zdjęcia ukochanej na wózku widłowym. Oznacza to, że była uczestniczka programu czuje się na tyle dobrze, że cały czas jest w stanie być aktywna zawodowo.

- "Kobieta pracująca" - dopisał do swojej relacji rolnik.

Duże zmiany w życiu pary. Jak przygotowują się do narodzin dziecka?

Dowiedzieliśmy się niedawno o zaręczynach Ani i Jakuba, którzy pochwalili się pierścionkiem w social mediach. Para wpadła więc w niezwykle intensywny, ale też piękny czas. Wielkimi krokami zbliżają się narodziny dziecka, a potem ślub. Na ten moment próżno szukać zdjęć z przygotowań do porodu czy zbierania wyprawki. Być może zakochani postanowili zachować te chwile tylko dla siebie.

Co sądzicie o Ani i Jakubie?

  • Zaręczyny Jakuba i Ani
  • Ania z "Rolnik szuka żony"
  • Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony"
  • Ania z "Rolnik szuka żony"
[1/4] Zaręczyny Jakuba i AniŹródło zdjęć: © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także