Rolnik z kolejnym wyrokiem. Najpierw znęcał się nad psem, teraz ukarali go za kradzież. Jaki jest wyrok?

Rolnicy. Podlasie
Rolnicy. Podlasie
Źródło zdjęć: © Facebook

09.01.2024 13:58, aktual.: 12.01.2024 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bohaterowie programów telewizyjnych nierzadko borykają się z różnymi problemami. Okazuje się, że czasem mają też kłopoty z przestrzeganiem prawa. Kamil T., znany z "Rolnicy. Podlasie", właśnie usłyszał kolejny wyrok. Co zrobił i jaką otrzymał karę?

Program "Rolnicy. Podlasie" w Focus TV cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Niektórzy jego bohaterowie postępują jednak nie zawsze zgodnie z prawem. Jeden z uczestników programu usłyszał właśnie już drugi wyrok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnicy. Podlasie". Kamil T. usłyszał wyrok

Okazuje się, że rolnik, który podbija świat telewizji, ma swoje za uszami. Został skazany wyrokiem sądu za kradzież 11 balotów z sianokiszonką. Został przyłapany na gorącym uczynku 1 kwietnia 2022 roku w miejscowości Marynki w gm. Poświętne.

Oskarżony chciał dobrowolnie poddać się karze, jednak drugi rolnik, poszkodowany, nie wyraził na to zgody. Doszło zatem do procesu sądowego. Niestety, oskarżony nie pojawił się na żadnej rozprawie. Sąd w końcu wydał wyrok.

"Rolnicy. Podlasie". To nie pierwszy wyrok Kamila T.

Choć adwokat pokrzywdzonego domagał się skazania Kamila T. na karę więzienia, sąd odrzucił ten wniosek. Uzasadnił swoją decyzję tym, że oskarżony wcześniej nie był skazany prawomocnym wyrokiem. Wziął też pod uwagę, że okradziony rolnik dopuścił się rękoczynów w momencie zatrzymania Kamila T.

Ostatecznie bohater programu usłyszał wyrok. Musi zapłacić karę grzywny w wysokości 4,5 tys. zł, a także nawiązkę w wysokości 1 tys. zł. Sąd obciążył również skazanego opłatami i kosztami sądowymi (a to ponad 800 zł).

To nie pierwszy raz, kiedy Kamil T został skazany. Wisi nad nim nieprawomocny wyrok za znęcanie się nad psem.

Uważacie ten wyrok za sprawiedliwy?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także