"Rolnicy. Podlasie". Okropny wypadek Justyny. Kobieta cierpi, a co robi jej mąż?

Justyna i Łukasz Maciorowscy
Justyna i Łukasz Maciorowscy
Źródło zdjęć: © Instagram

11.12.2023 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna z programu o podlaskich rolnikach doznała groźnego wypadku. Wszystko wydarzyło się w ułamku sekundy. Teraz kobieta cierpi, a na stanowisku kucharza musi zastąpić ją mąż. Jak sobie poradził?

Justyna i Łukasz to bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie". Małżeństwo wychowuje czworo dzieci, którymi chwali się także w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnicy. Podlasie". Groźny wypadek Justyny

Często zapominamy, że nawet w domu, który kojarzy nam się z ciepłem i bezpieczeństwem, może wydarzyć się nieprzyjemna sytuacja. Przekonała się o tym Justyna, która właśnie w domu doznała bardzo nieprzyjemnego urazu.

Jej mąż wyjaśnił, co się stało. Otóż jego żona nalewała wrzącej wody do szklanego dzbanka, który niespodziewanie pękł.

Tak pękł, że wszystko, co w nim było wylało się w ułamku sekundy na nogę, na stopę. Zanim zdjęła skarpetę, zdążyła jej się odparzyć skóra. I jest to dość bolący uraz - wyjaśnił Łukasz.

Tak rozległe poparzenie musi być okropnie bolesne i utrudnia życie. Tym bardziej że w domu jest czworo dzieci, które wymagają opieki.

"Rolnicy. Podlasie". Mąż zastąpił Justynę w kuchni

Justyna określiła swój uraz na poparzenie 3. stopnia. I choć Łukasz zażartował, że nie była u lekarza, więc skąd może to wiedzieć, to przecież Justyna jest pielęgniarką i doskonale potrafi określić swój stan. Liczymy też na to, że dobrze się o siebie zatroszczy i odpocznie, aż skóra się zagoi.

Dlatego to mąż zastąpił ją w okresie powrotu do zdrowia przy garnkach. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć, jak Łukasz, wraz z dzieciakami, gotuje zupę pomidorową. Nie można powiedzieć, żeby rolnik ze wsi Ciemnoszyje czuł się pewnie podczas gotowania. Nie miał jednak wyjścia. Ktoś musiał nakarmić maluchy.

Justynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteście fanami tej rodziny?

  • Justyna i Łukasz Maciorowscy
  • Justyna i Łukasz Maciorowscy
  • Justyna i Łukasz Maciorowscy
[1/3] Justyna i Łukasz MaciorowscyŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także