Agnieszka i Robert z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Tak teraz wygląda ich rodzina. Co za zmiany!

Agnieszka i Robert z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Tak teraz wygląda ich rodzina. Co za zmiany!

Agnieszka i Robert Filochowscy
Agnieszka i Robert Filochowscy
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
15.10.2023 12:23

Agnieszka i Robert byli pierwszą parą, która wzięła ślub po tym, jak poznała się w programie. Jak dziś wygląda ich rodzina i co u nich słychać? Wiele się zmieniło!

Agnieszka i Robert wzięli udział w programie "Rolnik szuka żony". Obydwoje znaleźli w nim miłość. Co słychać u nich dziś?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony". Pierwszy ślub w programie

W 2. edycji programu miłość znalazły dwie pary. Obydwie stanęły na ślubnym kobiercu i obydwie do dziś są razem. To małżeństwo Bardowskich (Ania i Grzegorz) oraz Aga i Robert Filochowscy. Ale to właśnie Filochowscy stanęli na ślubnym kobiercu jako pierwsi po programie. Już w kwietniu 2016 roku powiedzieli sobie "tak".

"Rolnik szuka żony". Co słychać u Agnieszki i Roberta?

Wspaniałe wiadomości są takie, że para nadal jest razem. I jak wynika ze zdjęć, umieszczanych przez nich w mediach społecznościowych, nadal się kochają. Małżeństwo doczekało się dwóch synów. Tomek urodził się w 2017, a Adam w 2021 roku.

Choć zdjęcia w mediach społecznościowych pary pojawiają się dość regularnie, ciężko sądzić, że mają oni parcie na szkło. Nie znajdziemy ich na ściankach, nie reklamują różnych produktów i nie pojawiają się w programach telewizyjnych, chyba, że chodzi o wydania specjalne programu "Rolnik szuka żony". Ich fani, którzy śledzą, co dzieje się u rodziny, bardzo to cenią. Podkreślają, że podoba im się fakt, że Agnieszka i Robert są taką skromną i "zwykłą" rodziną.

  • Rodzina Filochowskich
  • Rodzina Filochowskich
  • Rodzina Filochowskich
  • Rodzina Filochowskich
[1/4] Rodzina Filochowskich Źródło zdjęć: © fot. Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także