Roxie Węgiel opuściła trening do "TzG". W tle problemy ze zdrowiem

Roxie Węgiel opuściła trening do "TzG". W tle problemy ze zdrowiem

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
08.03.2024 15:49

Roxie Węgiel, typowana na jedną z faworytek obecnej edycji, nie pojawiła się na treningu do "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że wszystkiemu winne są jej kłopoty ze zdrowiem. Czy gwiazda zatańczy w najbliższą niedzielę?

W ostatnim odcinku Roxie Węgiel brawurowo wykonała cha-chę. Choć niektórzy twierdzą, że w jej tańcu brakowało emocji, gwiazda zapowiedziała, że w kolejną niedzielę da z siebie wszystko. Czy kłopoty ze zdrowiem nie pokrzyżują jej planów?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fani bronią tańca Roxie Węgiel

Roxie Węgiel po tym, jak wykonała cha-chę, była z siebie bardzo zadowolona. Poszło jej świetnie jak na debiut w programie, bo zdobyła aż 29 punktów od jurorów. Iwona Pavlović, zwana Czarną Mambą, oceniła młodą gwiazdę nieco inaczej niż reszta jurorów.

Wszystko było tak piękne, ale troszeczkę takie Barbie... Powiem ci i to weź do siebie - zaznaczyła Pavlović.

Fani natychmiast w komentarzach pokazali, że nie zgadzają się z opinią Pavlović i zaczęli bronić swojej idolki.

"To chyba mamy faworytkę", "Najbardziej niesprawiedliwie ocenieni. Jak narazie była najlepsza!", "Świetna para!!", "Piękny taniec, brawo Roksana. Od lat pokazuje jak cudownie jest uzdolniona".

Roxie Węgiel obiecała, że podczas kolejnego występu da z siebie wszystko.

Roxie Węgiel ma kłopoty ze zdrowiem

Okazuje się, że Roxie może mieć problem z wypełnieniem obietnicy. Wszystko przez problemy ze zdrowiem, które uniemożliwiły piosenkarce pojawienie się na czwartkowym treningu. Czy jej perfekcyjny występ stoi pod znakiem zapytania?

W "Fakcie" można przeczytać, że Roxie Węgiel nie pojawiła się na ćwiczeniach przed występem w "Tańcu z gwiazdami" ze względu na przeziębienie. Mamy nadzieję, że dziś czuje się o wiele lepiej i mogła wrócić do treningów z Michałem, żeby w niedzielę zaprezentować jak najlepszą formę.

Roxie i Michał Kassin zatańczą w niedzielę?
Roxie i Michał Kassin zatańczą w niedzielę?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także